Cioaca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hai ma Boris, aste de unde ai mai scos-oooo

    Comment


    • #17
      Punctul 2 din capitolul 2 al Regulamentului spune cam asa: "Pe lânga cunoasterea limbii, este necesara cunoasterea regulilor de baza ale limbajului scris (majoritatea valabile în orice limba)"

      Putina atentie, ca ne facem naiba de ras...

      Comment


      • #18
        Si politistu si-a facut....si arata acum ca Elodia si e la 2 m sub pamant

        Comment


        • #19
          UPS! Cred ca ar trebui lasata macar 10 minute obtiunea de editare pentru ca nu vezi mereu imediat daca ai gresit si unde ai gresit!

          Comment


          • #20
            Originally posted by Jonivip
            se vede ca stie mult mai multe dar exclud faza ca ea a plecat cu amantu ...amantu i-au luat astia interviu si nu stie nimik...si e in tara ca sa nu mai zic ca cred ca e urmarit si ascultat...nu are ce sa miste
            Astia nu au intervievat amantul adevarat, ala era unul din fostii.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • #21
              ce mai stiti de cazu cioaca? a aparut cioaca???

              sigpic

              Comment


              • #22
                e bun si otv-ul pentru ca se pot mediatiza unele lucruri dar din lipsa de altceva discuta pe acelasi subiect cam mult.
                ar trebui sa facem pariuri daca e el criminalul sau nu.
                parerea mea e ca el este.cred ca i sau impreunat gandurile si a uciso.
                am vorbit chiar zilele astea cu un colonel care toata viata numai cazuri de astea a avut si zicea ca si el crede la fel ca e el 100%
                vom vedea ce se mai aude.

                Comment


                • #23
                  kef

                  mare om cioaca asta zilele trecute a asistat la nunta surori lui unde paparazi astia de la televizuinile nationale il bantuiau ,deci elodia este defapt sora lui
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    SENZATIONAL: ELOIDA A FOST GASITA!!!

                    Aseara, 1 Noiembrie, fortele Jandarmeriei au patruns in sediul OTV, unde au gasit-o pe Elodia Ghinescu, la o cafea cu Dan Diaconescu.

                    Informatia ca Elodia se gaseseste in sediul televiziunii a parvenit de la parapsihologul Times, Varzarus. Acesta a avut o viziune in care Elodia primea 100.000 de euro de la Dan Diaconescu pentru a face parte din cea mai elaborata dezinformare din istoria televiziunii post-decembriste.

                    Scopul afacerii Elodia a fost exclusiv obtinerea audientei. In cardasie cu Dan Diaconescu, cu sotul si cu presupusul amant, Elodia si-a inscenat disparitia si a plantat diferite indicii pentru a prelungi cat mai mult cautarea si implicit dezbaterea televizata.

                    Elodia urma sa fie gasita in direct, de catre reporterii OTV, undeva pe malul lacului Vidraru, in stare de inconstienta, in timpul episodului 85 al dezbaterii cazului de disparitie.
                    Planul prevedea ca Elodia sa sustina ca a fost rapita de extraterestri, urmand sa apara apoi in inca 35 de episoade in direct la OTV, in care sa povesteasca prin ce a trecut. Scenariul prevedea si o reintalnire emotionanta intre Elodia si sotul ei, urmata apoi de sinuciderea (tot inscenata) a amantului, situatie care urma sa fie exploatata in acelasi mod de catre OTV.
                    Practic prin descoperirea Elodiei si demascarea fraudei intreaga grila de toamna a OTV este compromisa.

                    Declaratia Elodiei.
                    "Nu doresc sa comentez absolut nimic in acest moment si va rog sa discutati cu avocatul meu, domnul Adrian Nastase".

                    Reporterul nostru Costel l-a contactat astazi pe Adrian Nastase si a reusit sa obtina o declaratie.

                    Adrian Nastase.
                    "Doamna Ghinescu nu doreste in acest moment sa fie culpabilizata pentru marsaviile OTV-ului. Clienta mea a fost fortata practic de Dan Diaconescu sa accepte acest aranjament in urma amenintarilor la care a fost supusa. Intentionez sa ridic o exceptie de neconstitutionalitate pentru fiecare eventuala acuza care va fi adusa clientei mele si va asigur ca voi prelungi acest proces cel putin zece ani".

                    Dan Diaconescu a refuzat sa faca vreo declaratie, sustinand ca dreptul la libera exprimare poate insemna si dreptul la tacere deplina.

                    Procuratura s-a autosesizat in acest caz, insa este foarte putin probabil ca vreunul din cei implicati sa pateasca ceva, intrucat nu exista niciun prejudiciu.

                    Sursa: http://www.times.ro/national/elodia-a-fost-gasita

                    PS: cre ca trebuia pus la sectiunea Bancuri
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • #25
                      e clar ca e moarta altfel o gaseau.
                      prezumtia de nevinovatie il scapa pe cioaca deoarece are si tupeu si stie sa se apere.
                      poate scapa nepedepsit desi toate probele il incrimineaza.nu ar fi singurul om din tara asta.

                      Comment


                      • #26
                        e data mai la zidit sau o fost arsa si aruncata pe camp;)
                        sigpic
                        astra h 1,7 cdTI

                        Comment


                        • #27
                          eu cred ca a fugit cu cineva..si sta ascunsa..
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            parca si eu cred asta ca el prea e relaxat si e oarecum rusinat , cine ar fi mandru sa recunoasca ca nevasta a fugit cu amantu???

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              eu cred ca el sa prins ca il insala si a killerito...oricum timpul le rezolva pe toate si o sa se afle si adevarul.

                              Comment


                              • #30
                                Am informatii ca in ziua disparitii Elodiei, in zona s-au facut mai multe zboruri de antrenament ale extraterestrilor de pe Marte. Cum Elodia era fascinata de OZN-uri, probabil ca s-a combinat cu unu dintre ochiosi, sau chiar cu seful lor, si a fugit in spatiu, lasandu-l pe Cioaca cu necazul pe cap.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google