Ia uitati, ce fac eu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Sobozia e cea mai buna pizza. (La un local anume - nu-i fac reclama in postul asta) Imi pare rau ca nu pot spune ca cea mai buna este la mine in oras, dar asta e. Ma duc la Slobozia, 40 km dus plus 40 km intors ca sa mananc o pizza. Da, pur si simplu e cea mai adevarata.

    Comment


    • Cea mai buna pizza mie mi se pare cea de la Pizza Hut. De curiozitate, cat costa o pizza acolo in Slobozia?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • @andrei , 15 lei

        Comment


        • in momentul asta la servici. stau degeaba ca nu am nimic de lucru. tocmai am fost promovat si pana la intrarea in noile drepturi si indatoriri... ati ghicit... frec menta. pe de alta parte mai citesc forumul, mai atipesc pe scaun. la 23 ies din tura, ma duc pana acasa sa fac un dus si pe urma ies cu niste prieteni in oras. dar nu inainte de a ma duce sa o iau pe o colega pe care am invitat-o sa vina cu mine

          Comment


          • @zenit: Ai mancat vreodata de la Pizza Hut? Chiar sunt curios care e mai buna dintre astea doua. La Pizza Hut costa 40 lei o pizza mare si 30 lei una medie.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • @ andrei, Am mancat de la Pizza Hut, si pana sa mananc de la Slobozia am zis ca e cea mai buna pizza. Acum nu zic ca cea de la Slobozia ar fi mai buna, cred ca sunt cam pe la acelasi nivel. Daca ne uitam insa si la pret... zic ca e mai buna cea de la Slobozia

              Oricum, Slobozia e mai aproape decat Bucurestiul sau Constanta (cele mai apropiate locatii Pizza Hut)

              Comment


              • Domnu' zenit hai ca tare curios m-ati facut! Care naiba e pizzeria aia de te face sa mergi 80 de km pana la Slobozia??? Ca eu zau de nu mananc la toate si nu mi se pare niciuna mai stralucita decat celelalte. Ce naiba ma.. nu e niciun fel de reclama...

                Hai ca de la atata discutii mi s-a facut pofta.. am plecat la La Costa. )
                numar secundele

                Comment


                • Mie unu nu mi-a placut pizza de la pizza hut.Pana acum cea mai buna pizza de oras am mancat-o la scoica in ct, dar cea mai buna pizza dintre toate a fost cea (sau cele) facuta(e) de mama soacra )
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • Originally posted by gxg
                    Mie unu nu mi-a placut pizza de la pizza hut.Pana acum cea mai buna pizza de oras am mancat-o la scoica in ct, dar cea mai buna pizza dintre toate a fost cea (sau cele) facuta(e) de mama soacra )
                    hai hai nu te mai da bine pe langa soacra........

                    veniti in tm la Da Toni in complex ......de la 16ron la .....depinde cat vrei tu....
                    ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                    YO2MKL
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by gxg
                      Mie unu nu mi-a placut pizza de la pizza hut.Pana acum cea mai buna pizza de oras am mancat-o la scoica in ct, dar cea mai buna pizza dintre toate a fost cea (sau cele) facuta(e) de mama soacra )
                      doamne george...tocmai la mama soacra ai mancat cea mai buna pizza...chiar asa buna o face

                      Comment


                      • Originally posted by Marius
                        Hai ca de la atata discutii mi s-a facut pofta.. am plecat la La Costa. )
                        Ai zis exact ce trebuia. Asta e. Aici e pizza care ma face sa bat 80 km.

                        Comment


                        • Imi fac bagajul, la ora 3 decolez spre Jermania. M-am saturat sa tot zbor cu a noastra companie nationala unde nu ai loc sa intinzi picioarele , iar o sa fiu ca in ghips.

                          Comment


                          • Nu ma dadeam bine pe langa soacra , dar chiar face o pizza bestiala (reteta ungureasca )
                            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                            Comment


                            • eu astept o pizza am dat comanda si acum astept nu-i cine stie ce bunaciune dar e 1+1moca si pretu e de studenti D

                              sigpic

                              Comment


                              • ce bine ca uni au mame soacre.... ....in rest cat mai multe pizza va doresc.....mai ales lui sonik.... ) ....
                                JUST ME.....30-rdd......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google