Ia uitati, ce fac eu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Era bun popcornu' dar...l-am aruncat cand am vazut k ai nostri nu-s in stare de un atac calumea...
    :inlove:

    Comment


    • #77
      daia nu ma uit eu la fotball ca si asa am destule probleme imi mai fac stress si cu meciurile

      sigpic

      Comment


      • #78
        Acum am venit de la servici intr-un suflet ca sa vad meciul.Dupa ce am stat cam 5 min. am aflat ca e 2-0 pt Sevilla Pai mai bine stau pe forum cu o bere in fata decat sa pierd vremea cu Steaua lui Beeeeeecali(pardon am trecut la adoua bere)
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #79
          Imi vine sa cumpar un uzi, inchiriez un avion si ma duc in vestiar sa-i impusc pe toti ...

          Comment


          • #80
            De atata sunt in stare! Nu va mai enervati atata pentru ca ei castiga milioane de euro, nu-si fac probleme de o rata la logan, iar noi ne consumam degeaba. Ma uit la fotbal dar am reusit sa nu ma mai enervez.

            Comment


            • #81
              GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ... nu pot sa nu ma agit ... sunt "ai mei" si ii iubesc oricat de prost ar juca

              Comment


              • #82
                gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooL
                apropo cine cu cine joaca?:d

                sigpic

                Comment


                • #83
                  Sevilla - Steaua








                  Asta e dinamovist ...
                  |
                  |
                  |
                  |
                  V
                  Last edited by CAnnabYS; 23 October 2007, 23:22.

                  Comment


                  • #84
                    eu vreau sa castige sevilia....si o sa castige

                    Comment


                    • #85
                      De ce vrei asta,ai rude in Spania?
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #86
                        Citesc forumul dupa o lunga pauza...
                        Ma gandesc si contabilizez necazurile avute in ultima vreme: cel mai mare, copilul a avut pneumonie si a bolit saracutul 2 saptamani, acuma e la recuperare si astept sa-i revina pofta de mancare.
                        Acu doua saptamani mi-a frecat unu' bara din spate de la masina (masina avea 2 luni, era stationata pe marginea drumului regulamentar, eu la serviciu, autor necunoscut), si-mi trag palme ca nu am avut bani de casco.
                        Tot ce pot spera e ca toate se vor remedia ...
                        Scuze pentru dramatism... dar chiar asta faceam.

                        A, si mai formulam un subiect de teza pentru clasele cu frecventa redusa...munca de cadavru didactic

                        Comment


                        • #87
                          Lasa, la Bucuresti ii frigem pe spanioli cu Kanoute-ul lor cu tot
                          :inlove:

                          Comment


                          • #88
                            las seby ca soare va rasari din nou si pe strada ta...

                            PS. nu-s nici stelist nici dinamovist nu sunt microbist de felu meu dar ma mai uita la meciuri cu prieteni si tin cu cine tine marea majortiate...

                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Seby
                              Citesc forumul dupa o lunga pauza...
                              Ma gandesc si contabilizez necazurile avute in ultima vreme: cel mai mare, copilul a avut pneumonie si a bolit saracutul 2 saptamani, acuma e la recuperare si astept sa-i revina pofta de mancare.
                              Imi pare rau ca ai avut probleme cu copilasul,am si eu un baietel de 10 ani si stiu cum este cand ajungi prin spitale cu ce ai mai scump pe lumea asta.Sa dea DUMNEZEU sa se faca bine cat mai repede.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #90
                                acu am venit din orash...ascult ceva muzica,nu am somn..pe la 6-7 dimi adorm si eu ! :P
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google