A Murit Michael Jackson

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Un artist de nota 10, pacat ca a plecat asa devreme dintre noi....dumnezeu sa-l ierte......
    sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

    Comment


    • #32
      pacat ...ca un om este apreciat la adevarata lui valuare abia dupa ce nu mai e...asta s-a intamplat si in cazul lui Michael Jackson ...pot sa spun ca sunt fan Michael Jackson...am si albumul original pe vinil "THRILLER" ...o mare pierdere


      DUMNEZEU sa il odihneasca
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #33
        (\__/)
        (='.'=)
        (")_(")

        Comment


        • #34
          @valdy: ) foarte tare ))

          Comment


          • #35
            Pff,daca ascultati radio azi,marea majoritate a pieselor sunt de ale lui M.J....
            sigpic

            Comment


            • #36
              Nu mia spuneti ca si-a facut-o cu mana lui.. MJ nu mai avea prea multi prieteni, avea decat managerii lui care nu stiau cum sa mai faca bani cu el.. Se presupune ca a murit din cauza doctorilor care il supramedicau, el fiind ipohondru si avand niste boli rare, una care se caracterizeaza prin depigmentarea pielii, si alta psihica, care are ca simptome nemultumirea constanta fata de propriul aspect fizic..

              "Mai exista un thread cu aceeasi denumire deschis de mine...dar ala era o pacaleala de 1 Aprilie. Asta e pe bune..." ai cobit darksid3..

              R.I.P. Jacko!
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • #37
                Ca artist, era un perfectionist in tot ce facea. Canta si dansa cum numai el stia, un talent desavarsit. Ca viata privata a fost un dezastru. Pacat ca si-a irosit viata intr-un mod inutil, operatii estetice numeroase, fara sens, a vrut sa fie mai alb decat albii si a iesit ca un dalmatian. Pe copii i-a iubit poate chiar prea mult, aceasta atragandu-i o serie de procese. Oricum, ar fi bine sa ni-l amintim prin prisma creatiilor sale artistice desavarsite. Am fost si mai sunt un fan Michael Jackson. A mai cazut o stea!
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • #38
                  si mie mi-a placut Michael Jackson , desi nu eram un fan infocat .A revolutionat muzica pop si dansul . Un adevarat MOONWALKER . Dumnezeu sa-l ierte . Pacat . Asta i-a fost soarta probabil . R.I.P.

                  Comment


                  • #39
                    Un mare artist.
                    Dumnezeu sa-l odihneasca
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • #40
                      nu prea am fost mare fan dar a avut multe melodii chiar bune si ce sa mai zic un artist consacrat
                      Dumnezeu sa-l odihneasca!

                      Comment


                      • #41
                        Dumnezue sa-l ierte! Cum se spune: geniile nu traiesc mult. Azi toate posturile radio au difuzat melodii cu el. Pacat ca doar acum cand a trecut in nefiinta, caci inainte nu dadeau mai deloc. R.I.P. MJ

                        Dumnezeu sa-l ierte! Cum se spune: geniile nu traiesc mult. R.I.P. MJ

                        Geniile nu traiesc mult! R.I.P. MJ
                        Last edited by Mario Popa; 26 June 2009, 18:28. Reason: Automerged Doublepost
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • #42
                          ce sa zic....initial am crezut ca e gluma..ca aceea de 1 aprilie....asta e..mai moare omu... Am fost fan candva in copilarie...Dumnezeu sa il odihneasca in pace
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #43
                            bai gustere, de morti se vorbeste numai de bine.
                            din punct de vedere al talentului si creatiei a fost si va ramane un mare artist.

                            Rest In Peace , Jacko! Sa-ti fie tarana usoara!!
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • #44
                              America în doliu, o lume în lacrimi.

                              Stirile Pro TV
                              Nu doar vedetele americane îl plâng pe regele muzicii pop, ci şi artiştii români.
                              Attached Files

                              Comment


                              • #45
                                Pentru a ajunge in varf este o munca titanica, ca este in sport, muzica sau orice domeniu. Nu are nicio importanta viata privata, majoritatea celebritatilor au avut o viata controversata, in urma raman decat rezultatele muncii lor. Pacat, daca ar fi tinut concertele anuntate sigur ar fi aparut cu ceva deosebit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google