Infiintam Partidul Loganistilor?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    una, ca dupa aia zic astia ca imi bag pilele in conducerea tarii
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #47
      ma da toti vreti sa fiti sefi. si de muncit la mijloc si mai jos cine mai munceste?
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • #48
        Io am muncit destul, vreau si io sef, sa vad cum este si pe cine f.....luier...
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • #49
          Si totusi facem ceva concret ? Ca vad ca deviem si visam deja la functii cu secretare.
          Cine ia initiativa ?

          Comment


          • #50
            Eu il vad pe Sonykel secretara si nu oricum, una cu fusta scurta
            sigpic

            Comment


            • #51
              eu mai repet...un moderator sa gaseasca un fel de a pune voturile pe o lista...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #52
                Eu vreau deputat de ploiesti sau ce-o fi ala .. vreau si eu o functie nu de alta dar sa nu fiu muritor de rand )

                Comment


                • #53
                  Hopaaaaaaaa, threadul asta a starnit interese deja.........io vreauuuuuuuuuuu, io si io.....ok
                  Toata lumea la rand, este loc ptr toti....
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • #54
                    Este loc pentru toti sub soare...dar cei mai multi vor la umbra
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #55
                      corect...bergenbier...prietenii stiu de ce....
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Seba View Post
                        bine, mah, te iau, o sa fii prim secretar la led tuning ceasuri de bord si muzica.
                        si pe dsign il punem responsabil de campania electorala. el sa isi prezinte masina ca sa adune voturi. daca nu reusim sa prindem macar 30% in parlament, il demitem si-l dam si afara din partid pe motiv de incopetenta. ce zici, merge?
                        yes master...
                        bah astia... gata... s-a ocupat postul... nu mai insistat! Daca vreti sa fiti luati in considerare veniti cu valiza lu gigi si poate poate... Daca tot vorbim de politica macar sa luam in calcul si spaga... noastra cea de toate zilele, da-ne-o noua astazi...
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          La partidul asta lipseste o "Elena Udrea"...
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #58
                            da....din pacate... dar mai e timp...o gasim noi si pe ea.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • #59
                              deci SRI-ul ramane pentru mine sa inteleg.faceti voi ce faceti si ajungeti sefi ,da sa vedeti ce va lucrez pe la spate de va merg fulgii.informatia conteaza.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by margelatu View Post
                                ma da toti vreti sa fiti sefi. si de muncit la mijloc si mai jos cine mai munceste?
                                Pt munca de jos, ma ofer eu.
                                Poate membrii partidului au nevoie sa-si intretina starea de sanatate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google