Infiintam Partidul Loganistilor?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    tu crezi ca o semneze cineva...parca vad partidul bmw , partidul daciotilor , partidu blanar si tot asa....e o aberatie mare :|

    Comment


    • #77
      partidul loganistilor... e un titlu fictiv....daca intradevar vom ajunge vrodata la un numar mare de doritori....o sa il numim altfel.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #78
        hai ca pana infiintam noi partidul se mai schimba astia la putere de 3 ori..........oricum, daca ar fi sa se stranga semnaturile clar ca nu-l vom numi Partidul Loganistilor, un nume vom gasi noi, dar mai intai sa se mobilizeze lumea ca la inceput cand s-a deschis thread-ul multi au zis 'da', dar vad ca nu a mai zis nimeni nimic concret....eu unul raman pe baricade si poate om reusi sa facem ceva....bafta
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • #79
          om vedea ce o fi...acest thread este totusi si un pamflet...dar ...poate fi si un lucru cat se poate de serios.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #80
            mah unii nu vreti sa intelegeti ca deja exista ion romania partidul soferilor sau al automobilistilor. interesati-va, astia care credti in vise de partide ale soferilor. vorbesc serios, exista deja un partid de genul celui pe care-l vreti unii dintre noi. inscrieti-va acolo si incepeti demersurile pt autostrazi, poduri, benzina ieftina, etc...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #81
              eu chiar nu am auzit de el...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google