De Teren? Noul SUV Dacia.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pai pana la urma asa arata?Ca eu am vazut cu totul alte poze decat acestea?

    Comment


    • #17
      Spatele e Ok, dar fata (tz) nu e chiar stralucita. Oricum nici Land Rover Difender nu e prea atragator. Bine, nu cred ca se pot comapra.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #18
        Ba da o masina frumoasa nu scot si astia...
        sigpic

        Comment


        • #19
          Ca sa scoti anumite forme necesita bani bagati in linia de productie. Totul se resfrange asupra costului final. Deci nu e vorba de putut ci de vrut. Stati sa vedem interior, motorizari, tipuri de transmisie, comportament pe teren accidentat, pretul.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #20
            Dar pana la urma asta va iesi?
            Sau va suporta anumite modificari masina in sine?

            Comment


            • #21
              Originally posted by Red_Alin View Post
              Pai pana la urma asa arata?Ca eu am vazut cu totul alte poze decat acestea?
              Sandel cu cizme,perfecta pt a merge la pescuit.
              AC/DC- RIDE ON

              Comment


              • #22
                in general masinile frantuzesti sunt ***(ui)riste.adica au un design mai deosebit.trebe sa fi francez ca sa intelegi ce au vrut ei sa exprime prin liniile ,contururile ,incongruenta fenomenologica si irational cadoca..adica stiti voi de la toma caragiu.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Red_Alin View Post
                  Dar pana la urma asta va iesi?
                  Sau va suporta anumite modificari masina in sine?
                  ...probabil
                  http://www.***********/noutati-auto-...velita-4612772

                  Comment


                  • #24
                    Ma intreb ce nume i-o pune zeii designului de la Mioveni. Dacia Prafos? La ce avem in tara, un prafos ne-ar trebui.
                    Cale lunga fata de ce a prezentat, ca sigur, Promotorul. Imi mangaia retina, modelele estimate de cei de la Promotor, acum cateva saptamani.
                    Last edited by lupulucian; 2 July 2009, 19:44.

                    Comment


                    • #25
                      Fata intr-adevar nu este prea reusita,dar nu inteleg de ce nici pana acum nu pot sa vopseasca spoilerele integral in culoarea masinii.
                      sigpic
                      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                      Comment


                      • #26
                        dupa ce insira toate motorizarile deja existente, la sfarsitul articolului se arunca bomba.... 1.9 dci 130 cp. poate oi trai sa o vad si pe asta. motor renault de prin anii 90, platforma nissan de prin anii 80, urmeaza anii 70. oare ce i-ar mai pune??? cred ca la mioveni e laborator de BRAINIACS (I CAN DO SCIENCE ME!!!!) (pt cunoscatori). eu am o sugestie de denumire "dacia strutocamila". sau o denumire mai lunga, dar sugestiva "dacia fara pic de orignalitate in ea".
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          E chiar urata. Nu imi place. Daca asta e varianta finala, voi avea o mare dezamagire. Pentru Nea Gica din Cucuietii din deal va fi un model super. Pacat!
                          Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Copie aproape fidela Nissan Quashquai. Daca va fi la jumate pret...
                            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                            Comment


                            • #29
                              ce facem? punem si pe asta arcuri sport sa o mai coboram? sau o remapam sa traga mai bine pe bolovani... acum trebuie sa scoata MD alt tip de faruri angel eyes si stopuri cu sticla clara
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                ascundeti copii si femeile gravide , vine noul SUV dacia . Vai cat e de urata in fata, zici ca se holbeaza cu farurile alea . Vorba lui JREwing , Nissan Quashquai cu titulatura de dacia , si probabil mai ieftin . Nu au pic de originalitate . Eu unul sigur nu mi-as cumpara asa ceva . Dar vorba aia : parerea mea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google