Spalatul Masinii Cu Japca!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Singura parte nasoala,e sa nu o zgarie aia,daca nu da cu jet,ai putea avea orice pe masina,prin mizerie,pietricele ceva,daca da direct cu carpa umeda...pfff...Nu vreau sa ma gandesc ce iese.
    sigpic

    Comment


    • #17
      pai asa fac, au zis si altii cat era de curata apa si de unde o obtinea... plus ce mizerie ai pe masina. Dar ce-i intereseaza pe ei? Bani sa ia. Si se mira de ce o iau pe coaja cand de fapt ei au facut o treaba buna (au muncit ) )
      Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

      Comment


      • #18
        Originally posted by Rudy View Post
        Chestia asta nu se practica doar la noi.E plin de rromi care fac chestia asta cu tupeu si prin germania ,am vazut dar nu am patit asa ceva,oricum stau prost cu culmu , il vad prost pe ala care insista sa-i dau bani ca mi-a murdarit masina , trebuie batuti vreo 2-3 si porma se cumintesc.
        Pai daca ii bati, ei pot sa faca plangere la politie si tu esti atunci cel care intra in rahat. Cel mai bine e sa le iei galeata cu apa din mana si le-o rastorni in cap. Asa o sa vada si ei ce jeg arunca ei pe masini.
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • #19
          ) eu ma gandeam sa ai frec cu carpa lor pe fata....asta daca voi pati asa ceva.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #20
            tu ai vazut tigan batut care sa mearga la politie sa depuna plangere? sau tigan care sa fie furat? e ca dracul mort...
            Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

            Comment


            • #21
              adevarul e ca tiganul intotdeauna se razbuna...am patit-o sa ma apropii de masina in parcare si vin 2 kinderi tigani dupa mine si tot cerseau....eu le tot ziceam sa plece si sa ma lase ...dar degeaba...atuci mi-a sarit mustaru si...dai dupa ei...normal au fugit...eu m-am intors la masina..si cand am plecat au fugit dupa mine si mi-au scuipat masina...daca coboram dupa ei...probabil se repeta faza...
              in autobuz la fel...dau jos un tigan cersetor...ca ma enerva....el a asteptat pana a inchis soferul usile..si cand a vazut ca mai sunt 5 cm din usile care tocmai se inchideau...prin 'crapatura' a tras o flegma...noroc ca nu ma nimerit.
              ideea e ca...daca poti...bate-l...ca tot o sa faca el ceva.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #22
                numai gandul ca pune un tigan mana pe masina mea e deja prea mult, daca sa intamplat o sa strige singur dupa fratii lui sau politia....

                Comment


                • #23
                  Pfff ce boala am pe oameni dastia numai sa ii vad ca se apropie de masina...Pana acum urme minore am gasit insa daca pun mana pe vreunul in flagrant futerea mortzilor in gura va fi doar introducerea...intamplarea face sa parchez masina langa o biserica si este in drumul lor...oricum o sa incerc sa schimb locul de parcare.
                  Last edited by viorelu; 18 July 2009, 23:16.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Logan 4 ever View Post
                    Pai daca ii bati, ei pot sa faca plangere la politie si tu esti atunci cel care intra in rahat. Cel mai bine e sa le iei galeata cu apa din mana si le-o rastorni in cap. Asa o sa vada si ei ce jeg arunca ei pe masini.
                    Nu cred ca poate pati cineva ceva atata timp cat isi apara proprietatea
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Pai in Romania nu sti la ce sa te astepti.
                      sigpic
                      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                      Comment


                      • #26
                        Si eu am patit odata, eram la semafor si vine un tigan sa imi spele geamurile, l-am lasat n-am zis nimic ca erau murdare si dupa ce mai mult le-a mazgalit imi cere 4 lei, zic cat ma, ia carate deaici si nu i-am dat nimic ca se facuse verde la semafor.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Asta cu spalatul geamurilor nu e asa mare tragedie ca si frecatul caroseriei cu carpa imbibata in apa din canal. Mie odata in intersecrie vine un tigan si incepe sa imi spele luneta fara sa ii zic eu ceva. Eu cum nu aveam tasnitorile de la parbriz bine reglate, cand masina statea pe loc, apa ajungea mai mult pe plafon fi luneta. Cand am vazut ce jeg mi-a lasat pe luneta am dat cu tasnitorile si apa cu solutia de geamuri a ajuns fix pe tigan. Avea o moaca cand s-a trezit cu apa si solutia de geamuri pe el... )
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • #28
                            Eu nu ii las niciodata sa spele parbrizul... daca insista il las si ii dau la bot cand vine sa ceara banii... Unii sunt mai agresivi din fire dar ii potolesc repede... am un baston d-ala telescopic... are un efect psihologic devastator atunci cand il intind Nu a rezistat nimeni pana acum. Toti au rupt-o la fuga. Daca as gasi masina spalata probabil ca as deveni agresiv ca sa nu fiu foarte explicit. Saptamana trecuta tocmai am rezolvat niste tigani care urlau ca disperatii '' Fiare vechi''. Am iesit la balcon prima data si le-am zis. A doua oara am coborat si i-am dat lu` unu doua capace. A treia oara am sunat la politie si m-am tinut cu masina dupa caruta lor pana ne-au gasit politistii... sa vezi atunci show-ul dreacu cum se arunca tiganca pe jos si se tavalea sa nu le ia caruta. Am zis ca mor de ras... Pana acum am rezolvat vreo 3 '' echipaje'' de tigani. Mai am inca vreo 2 si ii extermin din Militari. De apreciat promptitudinea celor de la Politia Comunitara Sector 6. Chiar nu ma asteptam...
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Fara rasism. Cine mai indeamna la astfel de idei pe un forum public are BAN 3 zile.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #30
                                Nici eu nu sunt de acord dar trebuie sa pastram o anume marja de "eroare" si sa nu para ca instigam la rasism. Atata tot.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google