Distante Rutiere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by mumus View Post
    m-ar interesa si pe mine cel mai scurt drum din Brasov la Eforie Sud...
    am 3 variante:
    1 buzau ...
    2 cheia...
    3 predeal.
    multumesc
    Deci gps-ul selecteaza ruta Brasov-Predeal-Centura Bucuresti - Constanta - Eforie Sud. Distanta totala este de 396 km.

    Varianta Brasov - Sinaia - Ploiesti - Buzau - Constanta - Eforie: 408 km.
    Varianta Brasov - Nehoiu - Buzau - Slobozia - Constanta - Eforie: 402 km.
    Varianta Brasov - Sacele - Cheia - Ploiesti - Centura Bucuresti - Constanta - Eforie: 407 km.

    Sunt mai multe rute pe care le poti urma... daca imi zici putin mai detaliat care anume te intereseaza pot sa ajut mai bine. Asa am ales si eu cateva care am crezut eu ca te-ar interesa.

    PS: rog moderatorii sa stearga toate linkurile alea si posturile cu alte site-uri... nu de alta... dar daca sunt oameni care vor sa ajute intr-un fel sau altul, sa faca un thread separat... nu ii costa nimic... eu am explicat inca din primul post care e scopul acestui thread... nu am nimic de castigat... o fac doar sa ajut pe altii care nu am posibilitatea de a avea la indemana un gps...
    Last edited by sinx; 17 August 2009, 22:38. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #32
      mersi mult...ma gandeam ca daca merg pe cheia...e mai scurt...dar asa...indiferent pe unde ma duc.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google