Accident Frontal Logan MCV Cu Un Camion In Germania !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accident Frontal Logan MCV Cu Un Camion In Germania !!!

    Poate ne spune cine pricepe mai bine germana, cam ce s-a intamplat...oricum, MCV-ul nu arata bine deloc (poate a intervenit descarcerarea si de aia arata in halul ala)


  • #2
    Impact f puternic...dar se pare ca descarcerareaa taiat ceva din MCV-ul ala.
    Eu am vazut cu ochii mei un A6 rupt in doua asa ca fiare-s toate...minte sa fie
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      a fost impact frontal,tipul zice ca nu poate sa isi imagineze de ce sa facut praf loganul, ptr ca in aceea intersectie se franeaza cu mult dinainte.
      politistul a zis doar ca un om a decedat si 2 sunt grav raniti
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        Pff,Nasol rau,Fereasca Dumnezeu pe toata lumea de asemenea tragedii.
        Dar nu s-a zis viteza cu care circulau cele 2 autovehicule?

        Comment


        • #5
          MCV-ul are botul varza, dar din film se vede clar ca volanul nu a venit peste sofer si nici planseul pedalier, cam astea produc cele mai mari "daune" soferului, daca soferul din MCV a avut centura pusa, scapa cu viata! Nu inteleg deloc ce vorbesc aia acolo dar am vazut accidente mult mai urate din care soferul a scapat numai cu "cateva" fracturi!

          Comment


          • #6
            era ph 2 nu ?

            oricum nasol rau de tot :|

            fereasca Dumnezeu de asa ceva .
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #7
              e lasa ca nici sprinteru ala nu mai face km multi
              sigpicMy ride

              Comment


              • #8
                nici camionu nu e mai breaz
                laureate 1.5l, albastru marin

                Comment


                • #9
                  98 km/h spune flacaul si ca nu intelege de ce se grabea fratele lui ca mai avea doar 5km pana la destinatie.
                  Politistul mai spune ca sprinter-ul a venit dupa viraj stanga iar MCV-ul urma sa faca stanga catre Lauterbach.
                  Last edited by dani030669; 27 July 2009, 09:32.
                  sigpic
                  Ambition 1.5 dc

                  Comment


                  • #10
                    Nimeni nu ar vrea sa fie in pielea celor raniti se pot cumpara alte fiare dar sanatatea nu se mai poate cumpara!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google