STERGETI-MI CONTUL Va Rog....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • STERGETI-MI CONTUL Va Rog....

    rog frumos un domn moderator sa-mi stearga contul de pe site-ul acesta din motive ce nu intereseaza pe nimeni, multumesc anticipat!!

  • #2
    LAE , in primul rand contul nu se poate sterge...
    In al doilea rand trebuia sa postezi la probleme forum nu aici...
    Daca nu mai vrei sa ai cont ai 2optiuni:
    1. pur si simplu nu mai folosesti contul si uiti parola
    2. iti iei ban ptr ca ai injurat vreun moderator , administrator...
    Last edited by SoNyKeL; 31 July 2009, 10:23.

    sigpic

    Comment


    • #3
      @LAE: Noi nu putem ingradi dreptul de a posta pe acest forum decat in urma unor abateri grave, asta insemnand Ban.
      Aici nu se procedeaza cu stergerea contului. Daca consideri ca nu te poti "alinia" la genul nostru de comunitate, pur si simplu nu mai postezi. Este dreptul tau natural si firesc....de altfel, este scris si in Regulament. In consecinta tu decizi.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        conforum Regulamentului la Punctul 21:
        21. ...Încetarea activitatii pe forum se face "ca atare", fara a fi întreprinsa nici o actiune din partea nimanui. Asadar, nu cere sa-ti fie sters user-ul, nu-ti sterge propriile posturi, nu scrie posturi kilometrice pline de acuze la adresa administratiei, nici aici si nici pe alte forumuri. Cu alte cuvinte încearca sa parases,ti decent comunitatea iar membrii acesteia sa-si aduca aminte cu placere de activitatea ta.

        deci inteleg de ce vrei sa ti se stearga contul, n-ai citit regulamentul acestui forum
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google