Cum S-a Intamplat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In zona nu mai sunt gropi de ceva vreme, si nici canale fara capac... dar sunt borduri destul de multe (din alea de import, probabil China).
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • #17
      Cum a reusit sa parcheze?(nu sunt gropi,guri de canal) Mai degraba sa rupt la plecarea dupa locul respectiv.
      AC/DC- RIDE ON

      Comment


      • #18
        cred ca dat cu spatele intr-o groapa de canal in timp ce mergea la blana si vira dreapta pt a efectua o intoarcere la 180''

        Comment


        • #19
          cred ca a avariat-o in alta parte si a adus-o pe platforma si nu are bani sa o repare
          CT-97-VIPsigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by sorinj View Post
            In zona nu mai sunt gropi de ceva vreme, si nici canale fara capac... dar sunt borduri destul de multe (din alea de import, probabil China).
            (SF) cara gauri in prtbagaj, una a cazut, a dat in ea si restul e in poza
            sigpic

            Comment


            • #21
              A luat cu spatele probabil o gura de canal (ca si janta e varza daca ne uitam atenti) si acolo a fost adusa pe platforma.

              Cert este ca a dat tare cu ea (canal/bordura) pt ca si caroseria e afectata.

              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


              Ia uite ce am gasit...
              Last edited by Octavian; 15 August 2009, 08:58. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                iaca sa dezlegat si misterul
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google