Maşina Poliţiei Autostrăzilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    O fi mai bun EVO asta decat Loganurile alea de 70.000 de euro?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #32
      ...se mai pune intrebarea?...diferenta, de la cer la pamant!


      sigpic

      Comment


      • #33
        Raspund la ultimii doi, voi nu a-ti citit ca e donata? Si daca dadea bani pe ea, ce? Credeti ca dadeau din banii contribuiti de voi? Nu cred ca ajungeau! E adevarat ca e o rusine Loganul de 70.000 E al politiei. Mai bine dam biciclete politiei ca sa avem motiv de barfa!

        Comment


        • #34
          Eu ma refeream ca valoare,stiu ca a fost donata.Bine ca tu contribui mai mult decat noi.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #35
            Pan` la urma, pareri Pro sau Contra prezentei masinii in discutie pe autostrada? ca ne ducem la vale rau, de la subiect!...o dam in telegrafie!
            Last edited by angel; 20 August 2009, 23:30.


            sigpic

            Comment


            • #36
              e bine ca politia se doteaza, si e necesar sa se doteze.
              pacat insa ca multi din cei care folosesc dotarile au ramas la stadiul de militieni.
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • #37
                Cateva date tehnice care,cred eu,le are acest model.Si cat "papa",bineinteles.
                Cadou,cadou,dar benzina....

                Pretul ar fi pe la 42.000 de euro...Hopa!Mai ieftin decat un Logan.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #38
                  @vasile78: Sa inteleg ca e greu de mentinut un dialog normal si constructiv pe acest forum?
                  La jante ti-ai dat in "petec"...aici te indrepti cu nonsalanta spre acelasi sens.
                  Tin sa te informez ca intr-o comunitate, oricare ar fi aia e ceva normal sa nu fie toata lumea de acord cu tine sau sa apara si alte puncte de vedere....deci te rog pe viitor sa nu mai starnesti valva
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #39
                    lasa`l ca e el contra la orice.
                    o fi de partea lor...ca e din RO

                    Comment


                    • #40
                      @darksid3:sincer nu vad unde userul vasile78 "starneste valva". poate vrei pe viitor sa dai un quote. nu de alta, dar s-ar putea ca unii sa creada ca ataci gratuit si nu e frumos. si nu zic ca nu ai avea dreptate, ci doar ca noi suntem mai sariti de pe fix, de felul nostru si ni se nazare idei absurde din senin.

                      @CataFOF: dupa cum spunea si darksid3 mai sus: "e ceva normal sa nu fie toata lumea de acord cu tine sau sa apara si alte puncte de vedere". in aceeasi ordine de idei, mai suntem unii care nu dezvoltam ura genetica impotriva "militienilor" [dupa cum ii numeste TopCat].

                      e foarte trandy, cool, mishto, meseriash sa dai vina pe Bill Gates, "militie" si legi. e mult mai greu sa-ti accepti propria vina. asa e, "militienii" sunt niste gunoaie/haimanale/nenorociti cand te opresc ca mergi cu 100km/h prin oras, dar sfaturi pe topicul despre pro/anti detectoare radar de genul "iti dai jos numerele si treci pe langa ei in blana" sunt pline de intelepciune si dau dovada de civilizatie, nu? ma abtin sa dau link direct la postul cu pricina ca sa nu se simta respectivul user cumva lezat, saracul de el.

                      Comment


                      • #41
                        OnTopic:hai ca deja o da lumea in basme.eu zic sa ne limitam totusi la subiect.E beton masinuta si daca i-a instruit Titi Aur pe baieti cum sa o conduca(si au si retinut ceva) cu atat mai bine.
                        OffTopic:bro nu cred ca e necesar sa sari asa de cur in sus ca le mai zice lumea militieni. Nu toti sunt dar sunt foarte multi ,chiar prea multi printre ei ramasi cu ideile vechi in cap. Da e corect sa te opreasca cand tu ai mers cu 100km/h.E si mai corect sa stea la panda ascunsi intre tufe cu radarul ca poate poate prinde vre-unu.si sunt exemple destule dar hai sa ramanem la subiect.. daca se poate binenteles..
                        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by D-FENS View Post
                          O fi mai bun EVO asta decat Loganurile alea de 70.000 de euro?
                          Lasa ca au luat in loc de Logane de 70000 de euro Mertane Vito de 130.000 de euro. Daca scazi pretul de vanzare iese acelasi adaos ca la Logan, basca comisionu' aferent.

                          Iar cumpararea acestor masini (Logane sau Vito-uri) la preturi de monopol nu prea au legatura cu politistii de zi cu zi ca doar nu au facut parte din comisiile de licitatii drept pentru care nu vad de ce va suparati asa de mult pe ironiiile facute. Mai mult decat atat sunt ferm convins ca si politistii obisnuiti nu "capetele luminate" de sus au ramas la fel se siderati cand au auzit la ce pret se dorea cumpararea.
                          Last edited by Cristi_LCD; 21 August 2009, 10:00.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by D-FENS View Post
                            Cateva date tehnice care,cred eu,le are acest model.Si cat "papa",bineinteles.
                            Cadou,cadou,dar benzina....

                            Pretul ar fi pe la 42.000 de euro...Hopa!Mai ieftin decat un Logan.
                            Nu papa mult raportat la performante, tine cont ca masina va fi folosita 99% in extraurban in schimb, cheltuielile cu intretinerea si asigurarile sunt foarte mari.Chiar si politist fiind eu m-as gandi foarte bine inainte de a accepta propunerea de a conduce o astfel de masina.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by darksid3 View Post
                              Asta e unul din putinele thread-uri in care aproape fiecare post are ceva original in felul sau. Am ras de m-am spart ))).
                              Ontopic: Lasati sa aibe si masini mai puternice. Isi mai fac si firmele astea reclama pe carca Politiei.
                              Daca n-au Porsche 911 Turbo ca-n Germania sau Corvette-uri Sledgehammer de 900 de cai ca-n USA, degeaba


                              Cum ziceam...daca nu le doneaza una d-asta pentru autostrada, degeaba
                              Attached Files
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #45
                                Asta da!
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google