Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta e cred ptr australia...
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Salut baieti ! Acum cateva minute mi-am facut si eu cont,care este treaba pe aici?

      Comment


      • Ia zi, cine a luat ban in ultimile 3 zile?

        Ce bem diseara? Eu am primit 2 golden de la un client, merita desfaute?
        Last edited by mumus; 13 March 2015, 18:37. Reason: Automerged Doublepost
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • da, dar sa le aduca si surorile. eu am inceput ce 4 litri de vin rosu din dotare.
          am o intrebare... pot sa v-o pun ?
          acum, serios. vreau sa schimb anvelopele si jantele ca sa le pun pe cele de vara.
          am luat de la un baiat de aici niste distantiere de 7 mm, din aluminiu.
          le-a facut doar de 7 ca sa mearga cu prezoanele obisnuite.
          vreau sa le pun pe spate odata cu schimbarea. pe fata n-am, dar nu sufar.
          jantele, avand et mai mic, vin bine.
          afecteaza comportarea masinii. merg de 7 mm cu prezoane obisnuite de lighean.
          sa le pun sau fac o prostie ?

          Comment


          • Da, pune-le cu prezoane obisnuite, ca astia de la Dacia de prosti au lasat prezoanele asa lungi, daca nu aveau nevoie de aia 7 mm ii taiau de acum 8 ani.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • oricum, prezoanele de la jantele de aliaj sunt putin mai lungi. pe fata le-am polizat putin fiindca loveau. nu cred ca iau asa de mult din filet incat sa-ti cada roata pe drum.

              Comment


              • Am fost la lidl, ietete ce am sa bag imedeat la cuptor.
                Am ras deja ceva palinca, acu trec pe vin, sau bere... Vad eu.
                Attached Files
                Last edited by 77sky; 14 March 2015, 10:41.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Gata, l-am asezonat cu un vin roșu.
                  Attached Files
                  Last edited by 77sky; 14 March 2015, 10:40.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Cu lanterna aia mica te uiti in gatul copilului daca e inflamat?

                    Comment


                    • ))) E 'jucaria; lu' fimea... si lumineaza acel placut albastru de iti scoate ochii ))

                      Ai vazut tu eurespalul si ai facut repede legatura. Tre' sa fiu atent ce mai intra in poza. ))
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Originally posted by mumus View Post
                        Gata, l-am asezonat cu un vin roșu.
                        dar de ce arata ca si cum ar fi prajite ? le dai cu ulei inainte ?
                        la mine nu ies lucioase.
                        si sa stii ca intra linistit 3 randuri de cate 5, cum sunt asezate la tine, ;i in laterala un rand de 4 pe lung.
                        facem aici un nou post, paprika 2.

                        Comment


                        • Nu-s lucioase, imi sticleau ochii dupa paharul ala de vin, si probabil sa reflectat in camera
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Originally posted by mumus View Post
                            ))) E 'jucaria; lu' fimea... si lumineaza acel placut albastru de iti scoate ochii ))

                            Ai vazut tu eurespalul si ai facut repede legatura. Tre' sa fiu atent ce mai intra in poza. ))
                            Eu am mai mult experienta.
                            Are juniorul tot felul lanterne mici, lasere (inclusiv din alea cu 2 butoane care pișca tare daca bateria e noua).
                            Si le mai folosesc si eu cand are o raceala, sa-i inspectez amigdalele.

                            Comment


                            • Are cineva PSP GO? Se merita ori ba?Fiicamea cea mica vrea o scula de asta ,ca alea vechi 2004 si 1004 is invechite rau cica.Ala 2004 are degeaba wifi ca nu are memorie si is proaste contactele de la butoane,asta 1004 joci de te strici si el merge ,asta nou nu stiu nimic de el.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • fi-miu are psp-ul ala 2004 si n-a avut probleme. ce-i drept, nu se mai joaca la niciunul, si are colectia de cand mergeam pe vapoare. cum apareau i le luam,
                                ps1,2,3, psp. 4 nu l-a mai vrut ca se joaca pe calculator cu jocuri piratate. ai idee cat am dat pe jocuri ?! doar zona 1, ca ii luasem sculele din statele unite. tarziu m-am desteptat sa le "modez" ca sa mearga piraterii care costau 15 lei. am lasat linistit un "lighean" pe jocuri.

                                Originally posted by B997NDL View Post
                                am o intrebare... pot sa v-o pun ?
                                acum, serios. vreau sa schimb anvelopele si jantele ca sa le pun pe cele de vara.
                                am luat de la un baiat de aici niste distantiere de 7 mm, din aluminiu.
                                le-a facut doar de 7 ca sa mearga cu prezoanele obisnuite.
                                vreau sa le pun pe spate odata cu schimbarea. pe fata n-am, dar nu sufar.
                                jantele, avand et mai mic, vin bine.
                                afecteaza comportarea masinii. merg de 7 mm cu prezoane obisnuite de lighean.
                                sa le pun sau fac o prostie ?
                                nu stie nimeni sa-mi raspunda ?!
                                Last edited by B997NDL; 14 March 2015, 19:59. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google