Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hehehe. Le vezi tu asa mari dar n ai idee cat de sprintene sunt. Plus de asta, politistii sunt antrenati. La o adica, mai repede te misti cu balena decat cu un cotetz care subvireaza de la 30 de km in sus, in curba )
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Poate astea noi sa se miste mai bine, daca nu, sa cumpere niste M3-uri, ca ies mai bine la consum.

      Comment


      • astuia nu-i trebuie toata autostrada A1 ca sa faca niste jaloane.
        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

        Comment


        • Uite aici masina sport.
          Once again to sunny Portimao to test the new Porsche Cayman GT4. People have been waiting for this car for some time


          Pana la urma, una e de track, alta nu.
          Dar, la aceeasi bani, as alege porsche cayman S sau GTS. Portbagaj de 410 l, insa doar 2 locuri.
          Daca nu-ti ajung cele 2 locuri, ia un m4.
          Last edited by Cezar; 6 April 2015, 10:56. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • pai tocma ca M3-ul nu are doar doua locuri. in primul rand are 4 usi, iar M4 are doar 2. iar m3-ul nu cred ca s-a dat drept masina sport 100%.

            Comment


            • Si eu spun ca M3 e cea mai buna alegere de masina sprintena ce poate fi folosita zi de zi. Are si portbagaj.

              Comment


              • 911 996 cabrio parcat la universitate, numere de bulgaria.... Asa am ajuns!
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  pai tocma ca M3-ul nu are doar doua locuri. in primul rand are 4 usi, iar M4 are doar 2. iar m3-ul nu cred ca s-a dat drept masina sport 100%.
                  Eu am inteles perfect, insa asta are ca target oameni intre 20-35 ani. In intervalul asta de ani daca au bani, isi cumpara M3-4. Dupa ce depasesc 35, se orienteaza spre altele.

                  @nea k: e foarte sprintena, nu doar sprintena. De ce as vrea sa merg zilnic cu o masina de 450 de cai? Pt treburile curente? Nimeni nu face asta. Noi ne gandim ca am putea face, dar daca ajungem in pozitia aia, nu o vom face.

                  @einstein: ce vrei bre acum... Europa dã Est! Avem educatia lucrurilor de fatada. Mai trebuie sa treaca vreo 100 de ani sa ne lepadam de ea. Suntem smecheri daca avem un 996 cu numere de bulgaria (masina de 15.000 euro). Si de fapt parem mult mai cocolari obositi decat daca am avut o dacia sandero de 10.000.
                  In fine. Acelasi tip de individ care-si cumpara Iphone 6S, desi el castiga 400 euro lunar. Calatorie placuta in lumea creditelor personale le doresc

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Si eu spun ca M3 e cea mai buna alegere de masina sprintena ce poate fi folosita zi de zi. Are si portbagaj.
                    Cea mai buna alegere de masina sprintena si cu portbagaj e asta :
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    Last edited by prometheus; 6 April 2015, 11:46.
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • M3 este mult mai mare ca M1. N-ai nimerit-o de data asta.

                      Comment


                      • M1 este muuult mai ok in viziunea mea fata de M3 , de ce? M1 nu da impresia de opulenta , cocalarism etc asa cum ne-am obisnuit pe strazile patriei sa vedem "colorati" in M3-uri cu numere de BG.

                        M1 este o masina foarte ok daca vrei sa faci un circuit cu ea si la fel de ok sa-ti duci si copilul la scoala .
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • Pai noi comparam masini normale, nu ale cocalarilor cu numere de BG (adica masini pana in 15.000 euro).
                          Opulenta? La ce? La rasnita aia mica agitata? Aia doar opulenta nu insipira. Cum nu inspira opulenta nici M3-ul.
                          O dam in extreme deja. De frica sa nu zica vecinul ca "ne dam mari" alegem masini gresite. Proasta gandire, sa stii! Nu-i nicio diferenta intre gandirea asta si cea in care "bha vecine, ia uite ce masina am". Doar ca sunt la poli diferiti. Insa substratul ramane acelasi!

                          Comment


                          • Stai linistit ca indiferent de gandire ne puneam sa comentam tot felul de masini super scumpe care cel mai probabil nu le vom detine niciodata datorita pretului de achizitie/intretinere , poate nu e cazul tau dar al meu cu siguranta este cel putin pentru moment.
                            Last edited by prometheus; 6 April 2015, 12:05.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • nici asta nu m-ar deranja, mai ales ca nu mai trebuie sa-i pun cheder de dacia berlina la motor, deoarece capota este sudata.
                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                              Comment


                              • Originally posted by prometheus View Post
                                Stai linistit ca indiferent de gandire ne puneam sa comentam tot felul de masini super scumpe care cel mai probabil nu le vom detine niciodata datorita pretului de achizitie/intretinere , poate nu e cazul tau dar al meu cu siguranta este cel putin pentru moment.
                                Pai dragule, noi comentam masinile, nu ce ne putem lua! Ca asa, hai sa nu vorbim despre masini ce depasesc suma X. Totusi, sa nu ne rezumam doar la ce putem manca sau ce putem cumpara, implicit consuma. Hai sa discutam numere (cai putere, pret de achizitie, dotari, etc).

                                @ndl: aia e simpatica tare. Ca un lotus, dar cu ceva optiuni normale.
                                Last edited by Cezar; 6 April 2015, 12:14. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google