Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar la palinca, rezisti ? ;-)
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Originally posted by 827sam View Post
      Nenea Iancu, tre` sa fii gras, cu burta mare si de-al zonei (cred ca si putin tuciuriu), altfel esti halit
      Legitimatia se castiga, nu se primeste pe de-a-moaca
      Mai sami, nu ma incadrez nici la greutate nici la coloare; oricum ma tradeaza dialectul, ca nu's d'acolo.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • cred aia ca ai fugit de pe santier la o bere si n-ai treaba.
        ca acolo sunt din cei cu graiul dulce si ardeleni.

        Originally posted by 827sam View Post
        Dar la palinca, rezisti ? ;-)
        sigur ca rezist, doar sunt ardelean 50% si beutura se contabilizeaza ca si caii putere, pe kg corp.
        dar e mai periculoasa. capul e limpede dar se taie picioarele.
        pe cand altele te iau intai de cap si stii cand sa te opresti.

        Originally posted by 827sam View Post
        Prefer sa beau un pahar de lacrimi d-ale lu` ovidiu decat sa ma indop cu peturi
        ala-i vin de femei. nu stiu de unde l-ati scos ca ar fi mare vin. e mai bun colectia 3 hectare de la murfatlar.
        Last edited by B997NDL; 28 April 2015, 15:43. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • E vorba de demidulce, nu inteleg de unde treaba cu bauturile de femei ...
          oricum, mai buna o tarie decat o bere
          la vin tre sa duci mult, altfel stai pe tusa )
          e clar, tu faci parte din alta liga, mult peste cea a consumatorului de rand, totusi, cand ai timp sa bei ? Ca 2-3 ore faci doar pe drumul ala din militari
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • stii in cat fac militari - dna ghica ? 30-35 de minute. nu m-ai vazut...
            si cum muncesc de acasa, am tot timpul din lume.

            Comment


            • ba te-am vazut, urla turbo ala ca la balamuc
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • daca vrei facem un pariu si ma cronometrezi.

                Comment


                • Originally posted by jonnie007 View Post
                  E o nimica toata competitia asta!


                  Sent from mobile
                  O nimica toata e si sa fii in top 10, daca nu ai un tiltu de Grand Slam.
                  Ai nationalitate romana si aceleasi origini cu Halep de ii aperi maretele realizari cu atata inversunare? Eu stiu doar unul care merita respect: Gica Hagi.

                  P.S. Da' nu ma lasi sa joc la perete, cum te-a sfatuit cineva, care nici nu stiu daca facea flame, sau dadea cu stingatoru' pe flame?
                  Last edited by mr.K; 29 April 2015, 08:25.

                  Comment


                  • Nea Gioni, nu esti de azi de maine pe forum, asa ca ar trebui sa fii obisnuit cu parerea fiecaruia; "lasa-i sa bata mingea la perete"
                    Daca d.ta vezi acest post, ca fiind flame, atunci chiar ai o problema; nu e vina mea pentru asta.
                    ...
                    Invata sa accepti si parerea altora; daca unii o pretuiesc pe Simona Gherghe, sau Halep, asta nu inseamna ca sunt impotriva ta.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • E chiar flame. Nu ma suporti, asta e, pot trai cu gandul asta.
                      Nu trebuie sa fie nimeni de acord cu mine. Chiar ar fi ingrijorator sa fii de acord cu mine, 10 ani traiti mai putin in comunism inseamna ceva pentru mine, am alta formare, vad altfel lucrurile.
                      Last edited by mr.K; 29 April 2015, 09:08.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        O nimica toata e si sa fii in top 10, daca nu ai un tiltu de Grand Slam.
                        Ai nationalitate romana si aceleasi origini cu Halep de ii aperi maretele realizari cu atata inversunare?
                        Ai luat`o pe aratura! Nu te face cu nimic mai interesant daca bati campii...un sport de performanta, pe care-l practici ca un adevarat campion!
                        (in top 10 nu ajuge orice neica nimeni...si e cu atat mai greu sa te mentii acolo...cat despre grand slam...are timp...e tanara!)
                        Fac apel la calm si echilibru!
                        Last edited by jonnie007; 29 April 2015, 11:39.
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Esti sau nu?
                          Altfel, nu-mi explic inversunarea ta sa-mi dovedesti cat de mareata e fata aia.

                          Daca ai sti cat vreau eu sa par interesant, adica deloc....

                          Calmul e pentru aia deja decedati.
                          Last edited by mr.K; 29 April 2015, 11:40.

                          Comment


                          • Halep merita tot respectul nostru, ptr ca ne promoveaza tara.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Pai cum o poti promova mai bine decat jucand pentru nationala ta?
                              Echipa ce a promovat tara a fost formata din Dugheru, Begu, Mitu, Olaru...

                              Halep a ales banii, nu e de condamnat prea tare pana la urma.

                              Eu am zis ca de condamnat e ipocrizia cu care a motivat lipsa de la Fed Cup, cand ea avea meci de simplu abia joi, iar Fed Cup se termina duminica, cu 4 zile inainte.

                              E buna tare promovarea asta, vin investitorii dupa ea sau ce? Vorbe mari, ca mai aude lumea de Romania. Aude si atat, ca daca au totusi curajul nebun sa renunte la vacanta in Spania si debarca la Otopeni, le fura din bagaje, ies din aeroport, le cere un taximetrist 300 de euro sa-i duca pana la hotel etc.. Sa vezi aia ce ne "promoveaza" la ei in tara dupa aia.

                              @Iancu, ce bine e sa poti sa stergi ce scriu altii si lasi numai ce scrii tu.

                              Am sa scanez niste tratate de pomicultura, daca sursa de pe goagal nu suficienta.
                              Last edited by mr.K; 29 April 2015, 12:23. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Nene, ai mari probleme; scuza-ma. Mai ai cu cine sa te certi?
                                ...
                                Tie ti-am sters doua posturi, mie 3; ti-am editat un singur post si mie unul. Care-i marea frustrare?
                                Oi fi avand tu alta formare, mai putin comunist decat mine, nu zic nu, , dar vezi ca dai pe afara, zau asa. Calm omule, ce naiba e doar un forum, nu mai putem discuta civilizat?
                                Last edited by IancuMIC; 29 April 2015, 13:15.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google