Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    @Ampt
    l-ai citat pe CTP-ul ?
    Nu prea îl citesc pe CTP, însă la Halep este mai mult decât evident.
    Casta machidonilor (fără să jignesc într-un fel comunitatea aromânilor) din care face parte işi spune din păcate cuvântul...

    Comment


    • Nu era nevoie sa-l citesti, ca a spus asta cam pe la toate televiziunile.
      Adica Tanase sau Chipciu nu sunt ca Messi fiindca sunt inapatanati si nu vor sa invete si alte chestii ?! Eu cred ca atata pot si punct. Cand l-au vazut pe Messi la 13-14 ani, nu stiau cum sa-l ia mai repede. Asa e si in tenis. Se numeste talent. Daca nu-l ai, trebuie sa muncesti mult ca sa fii mediocru.
      Navratilova a zis de ceva vreme ca nu si-o va mai aminti nimeni pe Halep, fiindca e mediocra. Atuul ei e tocmai incapatanarea. Dar dai peste jucatoare la care nu mai tine asta.

      Comment


      • A.S Trencin (campioana Slovaciei) - Steaua, în turul II preliminar al Ligii Campionilor.

        Comment


        • Originally posted by B997NDL View Post
          mda... bucuros ca am gasit filtru de motorina la 90 de lei, nu m-am mai uitat pe cutie si pe el. e made in china.
          poate acum imi distrug singur injectoarele pentru o diferenta de 40 de lei. a mai mers cineca cu asa ceva ? parca mai luase un coleg tot chinezesc.
          stie cineva sa-mi raspunda la intrebarea de mai sus ? au fost probleme cu filtrele renault chinezesti ?

          Comment


          • Am auzit ca astea chinezesti au hartie de lampioane in cartusul filtrant.
            E doar un filtru NDL, il schimbi si tu data viitoare mai repede si gata.

            Comment


            • Cu filtrele nu au fost probleme, cu pompele si injectoarele mai mult.
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Ndl, vorba lu einstein, filtrele sunt ok, injectoarele nu rezista la motorina nefiltrata
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  au fost probleme cu filtrele renault chinezesti ?
                  Până acum nu am folosit un astfel de filtru de motorină, Made in China.

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Am auzit ca astea chinezesti au hartie de lampioane in cartusul filtrant.
                    atunci e ok. era mai nasol daca aveau hartie de petarde.
                    am inteles ca se fac oem in china. probabil in india era prea scumpa mana de lucru. iar magazinul de pe timonierului e de incredere. are vreo 23 de ani, daca nu si mai mult, si multi cumpara de acolo.

                    interesant... dar daca iti baga meciurile din champios league cum mai eviti accidentul ?!

                    http://www.4 tuning.ro/inovatii-auto/samsung-are-solutia-ca-sa-depasesti-un-tir-in-deplina-siguranta-26651.html?utm_source=Newsletter__Newsletter_4 Tuning.ro&utm_medium=yahoo.com&utm_campaign=newsle tter_237900
                    Last edited by B997NDL; 22 June 2015, 17:27. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Stai in urma TIR-ului pana vine pauza.

                      Comment


                      • Pun romanii taraf TV imediat pe ele. Ar fi tare sa aiba si PIP, sa vezi daca a adormit soferul sau danseaza...
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • trebuie sa fac itp-ul pe 26. cat de important ar fi sa fac revizia inainte ? am luat toate filtrele si oloiul, dar as mai fi asteptat. ies prost la noxe daca merg cu astea vechi, schimbate spre sfarsitul lui iulie, anul trecut ?

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Stai in urma TIR-ului pana vine pauza.
                          chiar daca el merge la Craiova si tu la Sibiu. te intorci cand se televizeaza returul.
                          Last edited by B997NDL; 23 June 2015, 19:18. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • N-ar avea de ce...Motorină bună și puțină talpă înainte de ITP ca să iasă noxele din prima încercare (la ultimul ITP nu s-au mai sinchisit să îmi facă noxele, spre exemplu) și revizia la toamnă

                            Comment


                            • talpa ii cam dau zilnic. o s-o tin in ziua aia in 4000 de ture pana la Ausburg militari.

                              Comment


                              • Ce penibil e stimabilul , n-are bani de reparatie si acum se milogeste.
                                După un accident la Nurburgring, proprietarul unui Ferrari 458 Speciale a demarat o campanie de strângere de fonduri pentru reparația mașinii sale. Pentru 4 euro, poți cumpăra un spațiu de 1x1 centimetri pentru o poză la alegere.
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google