Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • franeaza bine. foarte asemanator cu cele oem. mie imi era sa nu ma lipeasca de parbriz. dar cred ca nu permite sistemul de franare al ligheanului.
    multumesc pentru pont !

    Comment


    • eu am capatat un set de ds2500
      le alerg de vreo 1500 km
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Cu cele OEM schimbate acum 2.000 de kilometri, frânele se comportă la fel ca şi înainte.

        Comment


        • Bun articolul! Mai ales comentariile. Astept concediul.......
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Originally posted by Yazoo View Post
            Dragi colegi am si eu o nedumerire.
            Cumva loganul 2 are kick down sau e ceva o chestie facuta doar asa.
            Vreau sa spun ca apesi 3 sferturi de pedala si ultimul sfert ca sa zic asa e mai tare, treci ca un hop asa....la primul logan nu era asa ceva. Multumesc anticipat!
            Daca ai limitator de viteza, ai simtit contactorul de capat de cursa care-l anuleaza temporar. Nimeni nu citeste manualul ala de utilizare.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • am ras cu lacrimi : Surpriza-la-salonul-de-masini-retro-din-bucuresti-a-castigat-un-logan-fabricat-in-2014
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Originally posted by einstein1984 View Post
                Daca ai limitator de viteza, ai simtit contactorul de capat de cursa care-l anuleaza temporar. Nimeni nu citeste manualul ala de utilizare.
                Multumesc de raspuns.

                Neavand limitator de viteza nu am citit in manual despre asta pt ca nu aveam de ce. Am citit ceea ce am si ce trebuia citit.

                Comment


                • Intr-o corporatie.
                  Seful a postat astazi pe Facebook: "Sunt bolnav." Deja 27 de colegi i-au dat Like...


                  Rusii se pregatesc sa le concesioneze chinezilor 115.000 de hectare de teren arabil in vestul Siberiei.

                  Regiunea Transbaikalica se poate transforma in varianta de stepa a unui China-town rusesc. Autoritatile locale spera sa semneze in prima parte a anului viitor un contract de concesiune cu China pentru o suprafata insemnata, arata agentia TASS.

                  Proiectul a fost lansat de guvernatorul regiunii din estul extrem al Rusiei, Konstantin Ilkovski, dar speranta acestuia de a aduce in zona cat mai multi investitori din China se izbeste de temerile manifestate de Moscova.
                  Si eu m-as teme ca nu mai scap de chinezi.
                  Contractul de concesiune a 115.000 de hectare de teren pentru 49 de ani este privit cu indoiala de catre parlamentarii rusi, acestia temandu-se o eventuala amenintare asupra securitatii nationale
                  Cred ca daca se va materializa, asta va fi inceputul sfarsitului Rusiei, aia cu ochii oblici se vor raspandi pana la granita europeana a Rusiei.
                  Last edited by mr.K; 26 June 2015, 12:48. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • a fost pus al saselea filtru de motorina. stie cineva cad ar trebui schimbat si senzorul de apa ? sau cum sa-mi dau seama cand cere sa fie schimbat ?

                    Comment


                    • odata cu masina .

                      nedelica mai stii ceva asemanator cu r u faster than a redneck ? ala mi a placut mult. ms de link
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • dă şi tu un sărci. peste ăla am dat din întâmplare.
                        adicătelea, senzorul ăla n-are moarte ?!

                        Comment


                        • BA ARE MOARTE. si cand (sau daca ) decedeaza subit il schimbi. probabil se strica sis. de prindere , dar probabil te tine mai mult decat masina.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • adica se poate strica doar mecanic ? numai prinederea ? nu e electronic senzorul ala ? deci daca sta prins e inca bun ?

                            gata ! mi-a venit masina ! de cand o astept... v-am mai zis de ea cand vorbeam de design. dau loganul si o diferenta modica.



                            urmariti clipul din josul paginii.
                            Last edited by B997NDL; 29 June 2015, 16:57. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Sa o stapanesti sanatos , pacat ca nu prea avem drumuri pentru astfel de masini.
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google