Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, este trotuar până foarte aproape de DRPCIV. De la stația de metrou, traversează și o ia la dreapta. Merge cam 5-7 min. pe jos, tot înainte, până ajunge.

    Comment


    • multumesc mult ! atunci e bine.

      Comment


      • Ia un taxi...
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Salutare!
          O parere va rog!
          doar dupa ce dau cu spatele si vreau sa plec in fata cu viraj stanga (doar la stanga am observat) face un trancanit de "cuplare" a rotilor asa imi da impresia.
          masina face 170k, pe fata am schimbat doar bietele antiruliu, bucsi bara stabilizatoare si capete de bara.
          http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            stie cineva cum se poate ajunge de la statia de metrou Aurel Vlaicu la DRPCIV PIPERA ? trebuie sa mearga fi-miu sa dea sala.
            eu ziceam ca-l duc eu dar mai are ora de conducere si merge sa ia si dosarul, dupa care el si cu o fata merg cu metroul. dar de acolo nu mai stiu.
            Cum e, a luat?

            Comment


            • era vorba de maine, vineri.
              dar nu-mi prea fac griji ca le face pe toate de pe drpciv.ro
              la traseu sunt curios,mai ales ca bulagii au scos dr taberei din optiuni.
              acum trebuie sa dea pe la filaret.

              sa inteleg ca de-abia te-ai intors din concediu ?
              Last edited by B997NDL; 17 July 2015, 00:32. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by B997NDL View Post
                la traseu sunt curios,mai ales ca bulagii au scos dr taberei din optiuni.
                La cum arată acum Drumul Taberei nici nu mă miră, zici că este poligon de încercări pentru tancuri.

                Comment


                • Autovehiculele organelor de politie, au voie cu folii pe geamuri?

                  Comment


                  • Martorul de frana de mana aprins mereu ce poate sa insemne..lipsa lichid frana si... Scz daca nu am postat unde nu trebuie!
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Si contactor frana de mana blocat sau scurt la masa. Prezenta lichidului de frana e cea mai usor de verificat, aproape mai usor decat a intreba pe forum.
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Mai einstein,intrebam in locul unei doamne..daca era masina la mine era clar ca verificam..
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • Stie careva dintre voi care mai este starea drumului Tirgu - Jiu - Petrosani. Au terminat santierul ca nu mai apare nicio restrictie pe site-uri, doar ca este in reabilitare pana la sfarsitul anului.

                          Comment


                          • Pai si daca e un scurt la masa verifica doamna? Zii sa mearga naibii la un service mai repede sau la unu care se pricepe... Naibii, sa ramai fara lichid de frana e o problema cam nasoala, nu crezi?
                            Last edited by einstein1984; 17 July 2015, 14:14.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Originally posted by Kojak View Post
                              Cum e, a luat?
                              a facut 26. dar l-au programat pentru traseu de-abia pe 4 august.
                              cineva fusese la prima ora si o programase pe 29 iulie.

                              Comment


                              • Originally posted by B997NDL View Post
                                a facut 26.
                                Felicitări şi multă baftă la traseu, fie el chiar şi pe 4 August!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google