Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prometheus View Post
    Va da din nou peste Serena , aici imi este teama ca va pierde Halep , Serena e o jucatoare de talie mondiala .
    Sa nu crezi ca meciul cu Penetta, va fi unul usor; am totusi speranta ca Simona va gestiona cum trebuie si acest meci.
    Serena e inca la orizont; sa treaca de italianca, sa vedem jocul si dupa aceea riscam si un pronostic.
    ...
    O sa ma scol si dimineata asta foarte devreme. Tenisul e unul din sporturile mele preferate; o vreme am cochetat cu asta, indraznesc sa spun.
    Prin anii 70, popularitatea acestui sport era enorma.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Nene Iancule semeni cu tatal meu(68 de ani) la acest "obicei" de vizionat mai toate intalnirile cu Halep.Nu conteaza ca-i dimineata la ora 4-5 sau mai devreme orele 1:00-2:00 se uita orice ar fi.

      Simona incepe usor, usor sa-mi placa de ea(ca sportiva) , oricare ar fi scorul ea capata experienta cu fiecare meci trecut si asta nu poate fi decat un lucru bun.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • De la o varsta, nu mai ai somn. Si totusi maine trebuie sa fiu si la servici.
        Sa-i dea D.zeu sanatate tatalui tau, ca bine face.
        Una peste alta, avem si noi un numar 2 mondial in tenis si nu putem aprecia cum trebuie asta; ba ne mai si certam intre noi. In privinta asta, alte natii fac orice, de la cel din fasa, pana la cel cu barba sura, sa-si arate mandria. Am in vedere aici un mare stat; nu-l amintesc doar pentru a evita discutii pro/contra; mandria nationala e religie pentru ei.
        ...
        Hai ca m-am luat cu vorba si Wawrinka are oarecari probleme cu Anderson.
        Last edited by IancuMIC; 10 September 2015, 21:44.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Simona incepe usor, usor sa-mi placa de ea(ca sportiva)
          Cum sa nu-ti placa, un adevarat caracter.
          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

          Mai ales cand a refuzat sa joace cu Canada, aici mi s-a aprins mie beculetul cat e de patrioata de fapt machidoanca.

          Presa asta de rahat hiperbolizeaza totul, Irina Sparlea a ajuns si ea in semifinale la US Open si nu s-a facut atat tam-tam.
          Virginia Ruzici a castigat Roland Garross-ul, nu turnee pe la camilari si chinezoi.
          Last edited by mr.K; 10 September 2015, 18:17.

          Comment


          • hai ca deja exagerezi.... nu mai tin socoteala la cati soricei si cate tastaturi de gaming le-am dat fatalitatea pana acum. si eu joc amatorische, nu pro pe o poala de cashcarabeti.
            si mie imi place de ea, if y'all know what'a mean ;)

            Comment


            • Discutii despre orice va trece prin cap

              Citesc Don Iancu...si pe mine m-a pagubit de un like! e artist in cuvinte!

              Prometheus...si Simona e jucatoare de talie mondiala! Desi nu stiu exact ce ai intentionat sa subliniezi...poate ca Serena e letala...
              Da, e letala, dar are o bataie sora cu moartea incasata de la Halep!


              Sent from mobile
              Last edited by jonnie007; 10 September 2015, 20:46.
              Keep walking...

              Comment


              • Sa nu-ti para rau; ca merita.
                Sa recunosti valoarea acolo unde ea exista, e un act de moralitate.
                N-am citat pe nimeni; e parerea mea.
                ...
                Daca mai tine un pic open-ul asta, ma fac filozof. Si-mi iau si forumu'n cap...
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • asta da concluzie realista!


                  Sent from mobile
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Trimite-mi pe privat IBAN-ul, ca vreau sa-ti multumesc.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • imediat!

                      Apropo...ce-i cu Stan?! L-a ars as`noapte pe Andreson!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        Da, e letala, dar are o bataie sora cu moartea incasata de la Halep!
                        Poftim???? te inseli amarnic bataie sora cu moartea ?? de la Halep ?? Serena atunci a avut o zi proasta , se intampla si celor mari , ca drept dovada ca ultima data a batut-o pe Halep fara drept de apel.


                        Nu compara Halep cu Serena , negroteica chiar stie tenis nene , o admir pe Halep pana unde a ajuns dar totusi, nu-i mai acordati atata valoare ca nu e cazul PUNCT.

                        Halep mai are muuuulte de invatat in tenis.Multe au ajuns pe locul 2-3 pentru putin timp , si foarte putine s-au si mentinut pe acea pozitie , asta e cel mai important ,asa se demonstreaza adevarata valoare/performanta.

                        Serena este o jucatoare fenomenala nr1 de foarte mult timp.(de s-a nascut pentru asa ceva). Alt exemplu feminin - Steffi Graf - actual retrasa din circuit dar care la fel ca Serena, Nr1 , si au ramas in pozitia asta pentru ca sunt niste talente , nu simple jucatoare(Halep) care vor doar sa joace pentru bani, talente in fata camerelor si faima.
                        Last edited by prometheus; 10 September 2015, 22:32.
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • Ai tras ceva la masea?! Ca ai luat-o pe aratura si faci si mult praf in urma!

                          Se vede ca esti pe langa cu tenisu`...insa tii sus blazonu` romanesc! Ma pricep...nu ma pricep...imi dau cu parerea si am dreptate!
                          Pai i-a luat si set cu 6-0 la Singapore si tu ne explici noua cum sta treaba?!
                          Serena se bazeaza pe forta mai mult decat pe talent! Si oricum comparatia ta e non sens si profund injusta...o alta dovada ca esti paralel cu tenisul...Searena e de peste 10 in hora wta...pe cand Halep abia a intrat de vreo 2 ani in scena mare! Cu toate astea de vreo 2 ani e in top 5! Si a batut pe toata lumea, nu numai o data...urmeaza "Masha" ca sa stim o treaba!
                          Cu toata dragostea...dar te-ai trezit vorbind prostii si nu e prima data! Nu-ti face un obicei din asta!

                          Bataia sora cu moartea ramane...nu conteaza ca Williams a avut sau nu o zi proasta atunci...nu e trecut in paranteza asa ceva!

                          Ultima data nu a invins-o fara drept de apel...ci in 3 seturi si greu! Halep a fost la un pas de castigarea partidei!
                          Last edited by jonnie007; 10 September 2015, 22:41.
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Amice , te inseli amarnic o sa-mi dai dreptate cu a ta Halep prea marita si prea laudata.

                            Bataie sora cu moartea , Ha ha ha ha ha!!!!

                            Halep a ajuns unde a ajuns si datorita norocului foarte mare pe care vad ca-l are (de s-a retras rusoaica Maria Șarapova ca o batea de-i suna apa in cap), incep sa-i dau dreptate lui mrK cand va vad atat de patrioti cu aceasta Halep.


                            Tenisul feminin nu mai este ce-a fost altadata .

                            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                            Vizioneaza clipul de cate ori vrei tu si spune-mi cine este cu adevarat un talent in tenis.
                            Last edited by prometheus; 10 September 2015, 22:50.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Fugi la culcare ca te faci de ras!


                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Amice ma duc la culcare cand vreau eu nu cand vrei tu !! afiseaza mataluta si varsta pe bune sa vedem cu cine avem de-a face , ce esti prea tinerel si ti-e jena de lucrul asta??

                                Tu ai inceput "manjirea asta" cu praf lasat in urma si alte balarii in commenturi , hai sa lasam "apelative" de genul si sa discutam civilizat daca se poate .


                                Repet Halep mai are mult de invatat de la Serena , ar fi minunat daca americanca i-ar fi antrenoare.
                                Last edited by prometheus; 10 September 2015, 22:59.
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google