Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prometheus View Post
    Va da din nou peste Serena , aici imi este teama ca va pierde Halep , Serena e o jucatoare de talie mondiala .
    Sa nu crezi ca meciul cu Penetta, va fi unul usor; am totusi speranta ca Simona va gestiona cum trebuie si acest meci.
    Serena e inca la orizont; sa treaca de italianca, sa vedem jocul si dupa aceea riscam si un pronostic.
    ...
    O sa ma scol si dimineata asta foarte devreme. Tenisul e unul din sporturile mele preferate; o vreme am cochetat cu asta, indraznesc sa spun.
    Prin anii 70, popularitatea acestui sport era enorma.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Nene Iancule semeni cu tatal meu(68 de ani) la acest "obicei" de vizionat mai toate intalnirile cu Halep.Nu conteaza ca-i dimineata la ora 4-5 sau mai devreme orele 1:00-2:00 se uita orice ar fi.

      Simona incepe usor, usor sa-mi placa de ea(ca sportiva) , oricare ar fi scorul ea capata experienta cu fiecare meci trecut si asta nu poate fi decat un lucru bun.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • De la o varsta, nu mai ai somn. Si totusi maine trebuie sa fiu si la servici.
        Sa-i dea D.zeu sanatate tatalui tau, ca bine face.
        Una peste alta, avem si noi un numar 2 mondial in tenis si nu putem aprecia cum trebuie asta; ba ne mai si certam intre noi. In privinta asta, alte natii fac orice, de la cel din fasa, pana la cel cu barba sura, sa-si arate mandria. Am in vedere aici un mare stat; nu-l amintesc doar pentru a evita discutii pro/contra; mandria nationala e religie pentru ei.
        ...
        Hai ca m-am luat cu vorba si Wawrinka are oarecari probleme cu Anderson.
        Last edited by IancuMIC; 10 September 2015, 21:44.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Simona incepe usor, usor sa-mi placa de ea(ca sportiva)
          Cum sa nu-ti placa, un adevarat caracter.
          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

          Mai ales cand a refuzat sa joace cu Canada, aici mi s-a aprins mie beculetul cat e de patrioata de fapt machidoanca.

          Presa asta de rahat hiperbolizeaza totul, Irina Sparlea a ajuns si ea in semifinale la US Open si nu s-a facut atat tam-tam.
          Virginia Ruzici a castigat Roland Garross-ul, nu turnee pe la camilari si chinezoi.
          Last edited by mr.K; 10 September 2015, 18:17.

          Comment


          • hai ca deja exagerezi.... nu mai tin socoteala la cati soricei si cate tastaturi de gaming le-am dat fatalitatea pana acum. si eu joc amatorische, nu pro pe o poala de cashcarabeti.
            si mie imi place de ea, if y'all know what'a mean ;)

            Comment


            • Discutii despre orice va trece prin cap

              Citesc Don Iancu...si pe mine m-a pagubit de un like! e artist in cuvinte!

              Prometheus...si Simona e jucatoare de talie mondiala! Desi nu stiu exact ce ai intentionat sa subliniezi...poate ca Serena e letala...
              Da, e letala, dar are o bataie sora cu moartea incasata de la Halep!


              Sent from mobile
              Last edited by jonnie007; 10 September 2015, 20:46.
              Keep walking...

              Comment


              • Sa nu-ti para rau; ca merita.
                Sa recunosti valoarea acolo unde ea exista, e un act de moralitate.
                N-am citat pe nimeni; e parerea mea.
                ...
                Daca mai tine un pic open-ul asta, ma fac filozof. Si-mi iau si forumu'n cap...
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • asta da concluzie realista!


                  Sent from mobile
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Trimite-mi pe privat IBAN-ul, ca vreau sa-ti multumesc.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • imediat!

                      Apropo...ce-i cu Stan?! L-a ars as`noapte pe Andreson!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        Da, e letala, dar are o bataie sora cu moartea incasata de la Halep!
                        Poftim???? te inseli amarnic bataie sora cu moartea ?? de la Halep ?? Serena atunci a avut o zi proasta , se intampla si celor mari , ca drept dovada ca ultima data a batut-o pe Halep fara drept de apel.


                        Nu compara Halep cu Serena , negroteica chiar stie tenis nene , o admir pe Halep pana unde a ajuns dar totusi, nu-i mai acordati atata valoare ca nu e cazul PUNCT.

                        Halep mai are muuuulte de invatat in tenis.Multe au ajuns pe locul 2-3 pentru putin timp , si foarte putine s-au si mentinut pe acea pozitie , asta e cel mai important ,asa se demonstreaza adevarata valoare/performanta.

                        Serena este o jucatoare fenomenala nr1 de foarte mult timp.(de s-a nascut pentru asa ceva). Alt exemplu feminin - Steffi Graf - actual retrasa din circuit dar care la fel ca Serena, Nr1 , si au ramas in pozitia asta pentru ca sunt niste talente , nu simple jucatoare(Halep) care vor doar sa joace pentru bani, talente in fata camerelor si faima.
                        Last edited by prometheus; 10 September 2015, 22:32.
                        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                        Comment


                        • Ai tras ceva la masea?! Ca ai luat-o pe aratura si faci si mult praf in urma!

                          Se vede ca esti pe langa cu tenisu`...insa tii sus blazonu` romanesc! Ma pricep...nu ma pricep...imi dau cu parerea si am dreptate!
                          Pai i-a luat si set cu 6-0 la Singapore si tu ne explici noua cum sta treaba?!
                          Serena se bazeaza pe forta mai mult decat pe talent! Si oricum comparatia ta e non sens si profund injusta...o alta dovada ca esti paralel cu tenisul...Searena e de peste 10 in hora wta...pe cand Halep abia a intrat de vreo 2 ani in scena mare! Cu toate astea de vreo 2 ani e in top 5! Si a batut pe toata lumea, nu numai o data...urmeaza "Masha" ca sa stim o treaba!
                          Cu toata dragostea...dar te-ai trezit vorbind prostii si nu e prima data! Nu-ti face un obicei din asta!

                          Bataia sora cu moartea ramane...nu conteaza ca Williams a avut sau nu o zi proasta atunci...nu e trecut in paranteza asa ceva!

                          Ultima data nu a invins-o fara drept de apel...ci in 3 seturi si greu! Halep a fost la un pas de castigarea partidei!
                          Last edited by jonnie007; 10 September 2015, 22:41.
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Amice , te inseli amarnic o sa-mi dai dreptate cu a ta Halep prea marita si prea laudata.

                            Bataie sora cu moartea , Ha ha ha ha ha!!!!

                            Halep a ajuns unde a ajuns si datorita norocului foarte mare pe care vad ca-l are (de s-a retras rusoaica Maria Șarapova ca o batea de-i suna apa in cap), incep sa-i dau dreptate lui mrK cand va vad atat de patrioti cu aceasta Halep.


                            Tenisul feminin nu mai este ce-a fost altadata .

                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                            Vizioneaza clipul de cate ori vrei tu si spune-mi cine este cu adevarat un talent in tenis.
                            Last edited by prometheus; 10 September 2015, 22:50.
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Fugi la culcare ca te faci de ras!


                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Amice ma duc la culcare cand vreau eu nu cand vrei tu !! afiseaza mataluta si varsta pe bune sa vedem cu cine avem de-a face , ce esti prea tinerel si ti-e jena de lucrul asta??

                                Tu ai inceput "manjirea asta" cu praf lasat in urma si alte balarii in commenturi , hai sa lasam "apelative" de genul si sa discutam civilizat daca se poate .


                                Repet Halep mai are mult de invatat de la Serena , ar fi minunat daca americanca i-ar fi antrenoare.
                                Last edited by prometheus; 10 September 2015, 22:59.
                                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google