Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Costi-bc View Post
    ps la comunicat : logaul e si acum intr-un service , prafuit si nereparat. touaregul avea rca la astra :P
    asta depinde de service, nu de asigurare. cand m-a lovit "bulgarul", pe cei de la autowab nici nu i-a interesat sa vada daca ala avea asigurarea valabila.
    m-au programat peste 10 zile si intr-o saptamana a fost gata.
    ziceau ca ei au grija sa-si ia bani fie de la asigurator, fie de la BAAR, fie de la fondul pentru victimele strazii. si eu care ma speriasem ca am de asteptat o gramada dosarul, plus ca era f posibil sa nu fie valabila asigurarea.

    @mr.K
    aia din avatar e Vitoria Lipan cu baltagul ?

    Comment


    • E Vitoria in varianta vikinga.

      N-am nimic personal cu fata lui Vadim, doar ca e "ajutata" tot pe banii statului.
      Scandal-monstru între preşedintele LPF, Dumitru Dragomir (64 de ani), şi patronul clubului Steaua, George Becali (52 de ani). “La Ligă este dictatură”, a aprins scânteia Gigi Becali. Imediat, Mitică Dragomir a ripostat: “La el, la Steaua, ce este când îi face sclavi pe toţi? Este dictatură”. După a spus, făcând referire la patronul din Ghencea: […]
      Last edited by mr.K; 24 September 2015, 22:21.

      Comment


      • stiu si eu serialul de pe history, dar faceam aluzie la obarsia ta "moldovana"

        Comment


        • Imi placea securea cu 2 taisuri a lui Mihai Viteazul. De o fi vreo farama de adevar, la cum se (re)scria istoria de catre comunisti.

          Comment


          • cred ca era mai mult de decor. nu stiu daca era prea manevrabil.
            cica sabia lui stefan cantareste peste 14 kg. iti dai seama cam cum lupta cu ea ? eu in locul lui optam pentru un uzzi, mult mai usor si mai eficient.
            dar cel din poza seamana mult cu un baltag.

            Comment


            • Ai un avatar bun, daca te caracterizeaza,.... ferea! E secure, baltagul are doua taisuri, arma de autoaparare pt ciobani, (urs, lup.) Eficienta cand te ataca o haita de caini comunitari. Voi astia din capit cioban Bucur, aveti nevoie.

              Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • Eu ma apar cu ea de hiene.
                Pe forum.

                Pastrati distata regulamentara, ca sa nu luati pasageri la bord fara sa vreti.
                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                Last edited by mr.K; 25 September 2015, 08:17.

                Comment


                • Din culisele accidentului de la Fantana Miorita.

                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Titi Aur a zis foarte clar , a fost o sicana.
                    "Am fost obosit si neatent" - Give me a break!!!
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • Unul e controlor de trafic aerian, celalalt lucreaza la o companie aeriana. Mi-e greu sa cred ca e o coincidenta, dar in fine, si-or fi reglat conturile
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Corect ar fi ca Politia sa reia cercetarile si sa ii acuze pentru declaratii mincinoase; macar pentru cat tam-tam s-a facut. Ma tem insa ca nimeni nu e dispus sa se inhame la asa ceva.
                        Ar fi un inceput.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • hahahaaaa
                          "Soferul Touaregului este controlor de trafic, iar cel al Daciei este angajat al unei companii aeriene. "
                          controlor de trafic aerian oare ??? se cunosteau sau erau de la concurenta ???
                          acum cad perfect spusele lui OTI cu examinarea psihologica...
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Daca nemtii au scapat unu la avion si a facut ce a facut, eu zic ca la noi e f nasol, ba un politai impusca nevasta la coafor, ba se sinucid cu pistolul din dotare,...aia din Vaslui, plus pe aia care nu-i stim. Nasol ca sunt multi in parlament , altfel aveam legi clare pt din astia dililiu.

                            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                            Last edited by Oti; 25 September 2015, 11:52.
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Soferita din Logan sa nu fi fost "amanta" care i-a dat papucii , iar bossu-l s-a gandit sa-i dea o lectie!!
                              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                              Comment


                              • Ce vă mai miraţi atât, citiţi în ce lume putem să trăim.
                                P.S Şi ne mai mirăm de ce au crescut atât de mult tarifele la apă în ultimul timp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google