Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mah, nu-l poti tine legat. Dar una e sa-l lasi in clasa a 10-a la un meci sa la un concert in aer liber, una e sa-l lasi intr-o bomba cu pretentii de club.
    In fine, stiu parintii lui daca-si reproseaza ceva sau nu.
    Cand aveam 15 ani stiu ca luam o groaza de decizii fara sa-mi pese prea tare de urmari.
    In mediu organizat, am lasat juniorul sa mearga in cantonament la 8 ani.
    Nu inseamna ca daca inveti la Vianu, parintii trebuie sa-ti permita orice. Fa-te mare si o sa ti se permita.
    Last edited by mr.K; 3 November 2015, 15:31.

    Comment


    • eu n-am zis in sensul asta ca era la vianu, ci ca aflasem despre el.
      si in general, era baiat cuminte.
      crezi ca le-a descris unde merge si faza cu artificiile ?
      "mergem la un club unde are loc un concert rock"
      poate daca era concert salam sau guta, se asteptau la scandaluri, dar asa...
      si l-au lasat in centrul bucurestiului, nu in Siria sau in Afganistan.
      cine se putea gandi la asa ceva ?!
      il instruiesti sa nu se certe cu nimeni si sa stea in banca lui, dar faze din astea cum le-ai putea prevede ?

      Comment


      • In tara asta sunt cluburi in cladiri cu bulina rosie, sa vezi scandal.




        Eu zic sa fim multumiti, sincer, ca la cate nereguli sunt, n-au fost mai multe tragedii din astea.

        si l-au lasat in centrul bucurestiului, nu in Siria sau in Afganistan.
        Centrul Bucurestiului nu-i mare scula, si nici asa sigur nu-i, cad cladirile pe tine sau poti cadea intr-o groapa pe trotuar.
        Last edited by mr.K; 3 November 2015, 16:31.

        Comment


        • Originally posted by prometheus View Post
          E foarte bine 10 ani pentru cuva la LG habar n-am daca da garantie la cuva!!

          Acum nici nu stiu ce sa cumpar!? Amici/colegi care au Whirpool de peste 10 ani fara probleme , altii care si-au luat acum cateva luni si deja au probleme si povestea poate continua , pana la urma masinile de spalat nu se mai fac ca inainte si cam toate brandurile(valabil cam la orice electrocasnic) cred ca sunt cam la acelasi nivel de calitate, ce sa zic tine si de norocul fiecaruia , eu vreau LG pentru ca am vazut-o in actiune si stiu cat de silentioasa este , spala foarte ok intr-un cuvant mi-a placut.
          doar AZI si MAINE au oferta la masinile LG 5 ani garantie fara sa platesti in plus. poti face si acum comanda, sau maine.

          Comment


          • Va multumesc de informatie.
            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

            Comment


            • vad ca e la cele turbo wash...
              vad ca toate lg-urile cu direct drive au 10 ani garantie la motor.

              Comment


              • Folosesc LG direct drive, de cativa ani si sunt impecabile (masina de spalat+uscator, separate).
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • A inceput jocul de glezne, am vazut in oras un logan a carui nr se termina cu PSI, au iesit din crasma vis a vis de gara si s-au urcat in el o doamna cred de la ITM si un domn in unif ISU.....cam tarziu cu controalele astea facute pt imagine.

                  Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                  „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                  Comment


                  • poate doar s-au dus la un spritz.

                    Comment


                    • http://www.bbc.com/news/world-europe...e=news_central Azi e ziua lui Basexu si Ponta i-a facut cadou demisia, va dati seama cat o sa bea?
                      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                      Comment


                      • Probabil ca Ponta tinea clubul ala deschis, avea cota la cascaval.

                        Si-a dat si Piedone demisia.
                        Sper sa urmeze aia de la ISU-principalii vinovati.
                        Last edited by mr.K; 4 November 2015, 13:53.

                        Comment


                        • Si Porcu de Oprea sa rupa santzu!


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Cred ca de asta nu scapam nici in noul guvern.
                            Cica se ducea cu coloana oficiala si la saloane de infrumusetare.

                            Comment


                            • Toata lumea e relaxata, tara se va imparti iarasi intre psd si pnl ... pleaca ai nostrii*, vin ai nostrii*.










                              *cu un singur "i".
                              Last edited by Niki; 4 November 2015, 17:48.
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Cred ca de asta nu scapam nici in noul guvern.
                                Cica se ducea cu coloana oficiala si la saloane de infrumusetare.
                                Sprancenele alea trebuiau pensate, vopsite.
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google