Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa este......
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • Sa auzim a 3-a parere.
      Dalai Lama cere oamenilor sa nu se mai roage pentru Paris si sa munceasca, in schimb, pentru pace.

      "Nu putem rezolva aceasta problema prin rugaciuni. Sunt budist si cred in rugaciune. Insa oamenii au creat aceasta problema si acum ii cerem lui Dumnezeu sa o rezolve. Este ilogic. Dumnezeu ar spune: Rezolvati-o singuri, pentru ca voi ati creat-o", a declarat liderul spiritual tibetan intr-un interviu acordat Deutsche Welle, potrivit collective-evolution.com.
      Eu zic sa-i ingroape in bombe si sa-i impaneze cu gloante. Ca pace era pana recent.

      Comment


      • Gata mi-a trecut ......am luat pastilele.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Dimineata era inchis, sa nu-ti dadea fara reteta, nu?
          Esti incorigibil, in felul tau.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • problema francezilor vine de la stanga, fiindca Francois Mitterand, ca sa castige alegerile, a dat liber imigrantilor din tarile arabe.

            azi am spart bariera sonica. am facut 50 de "primaveri".
            asa ca fac ce ma pricep.
            🔔 Abonati-va la Youtube: https://www.youtube.com/@familiastratan/📞 Pentru evenimente si concerte: +40 742 772 550✉️ E-mail: familiastratan@gmail.com https:...


            pe langa Virgil, ma mai cheama si Vasile. mi-am gasit cantaretul prefereat. versurile fac toti banii.
            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
            Last edited by B997NDL; 18 November 2015, 18:02. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • La multi ani si multa sanatate!
              Bine ai intrat in...Club Fifty.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Multumesc mult ! Sa fim cu totii fericiti, ca postasul vine el sa aduca pensia.

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post

                  azi am spart bariera sonica. am facut 50 de "primaveri".
                  [/url]
                  La multi ani!! multa sanatate si sa o duci pana pe la vreo 90-100
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • Multumesc mult ! 90-100, poate de grade. Sa dea Dumnezeu ! Macar 84, cat a trait tata. Desi suntem o generatie compromisa. Nu mai traim noi cat parintii si bunicii nostri, dar macar sa ne facem viata frumoasa.

                    Comment


                    • La multi ani! Petrecere frumoasa!

                      Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • Multumesc mult ! Deja e "mission accomplished"

                        Comment


                        • Si poti face fata la doua odata? ( forum+chef)

                          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk

                          Incep pregatirile pt black friday, ceva ponturi pt gadgeturi, scule, accesorii auto?

                          Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                          Last edited by Oti; 18 November 2015, 19:17. Reason: Automerged Doublepost
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            Multumesc mult ! Deja e "mission accomplished"
                            A fost la sticla sau la PET?
                            La multi ani! Si traditionalul " sa nu te prinda rugina prea curand",.
                            Doar suntem pe un forum renumit pentru asa ceva, aveam cea mai buna rugina.

                            Comment


                            • Multumesc mult ! Sunt la vin de Murfatlar.
                              Cred ca renunt la bere ca mi-a iesit 120 glicemia.

                              Comment


                              • 120 glicemia nu-i prea grav inca, verifica si trigliceridele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google