Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doar manopera. vopseaua, diluantul,piesele le iau eu

    Comment


    • Nedelescule, a luat juniorul permisul de conducere?

      Si eu zic ca e un pret bun, avand in vedere ca se ia 250-300 lei/element vopsit.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • nu a luat carnetul, am lovit-o eu.

        Comment


        • Asa de greu se obtine carnetul in Bucale ? la a cata tentativa este ?
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • a dat doar de doua ori in vara si n-a mai vrut sa dea.
            la o saptamana dupa ce l-a picat pe el, au mai arestat 68 de instructori ;i gabori de cirgulatie pentru mita. cica ii picau ca sa ia cate 300 de elev.
            acum voiam sa-l conving sa dea din nou.
            bulangiul de intructor, care imi era amic, ne-a convins sa dea la parcul carol,
            fiindca ii era lui mai convenabil. dar cred ca e cel mai aiurea traseu.
            l-am dus la examen cu masina si cand sa ies din parcarea aia circulara pe directia 13 sept, am taiat-o direct. trebuia sa acord prioritate tuturor si mi-am bagat...

            Comment


            • Te-am intrebat de carnet pentru ca si eu am un membru din familie , care locuieste in Bucuresti si a inceput scoala de soferi pentru cat. B dar ii este foarte frica de proba practica.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • din cate am auzit, acum s-ar da traseul si in titan. sa nu dea la carol si in bucurestii noi

                Comment


                • E foarte tare daca isi poate alege traseul cumva !!

                  Eu cand am dat de carnet acum 11 ani m-a dus politistul pe unde a vrut el , dar oricum n-am dat in Bucuresti care este la ora actuala o jungla!! la vremea cand am dat eu examen era alt trafic!!
                  Last edited by prometheus; 31 May 2016, 23:43.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • nu-l poate alege. poate alege zona, locul de unde se pleaca. daca e primul el conduce din acel loc, dar daca e al doilea il inlocuieste pe primul undeva pe traseu.
                    in afara de bara aia transversala, ce mai are ph2 metalic intre faruri ? cum arata ? nu stiu ce trebuie sa comand.

                    Comment


                    • Originally posted by prometheus View Post
                      ...dar oricum n-am dat in Bucuresti care este la ora actuala o jungla!...
                      Se da pe strazi pe unde nu se face ambuteiaj si la ore la care se poate circula.. (cateodata )
                      Originally posted by B997NDL View Post
                      din cate am auzit, acum s-ar da traseul si in titan. ...
                      Din '90 se da traseul in titan. De cele mai multe ori se aduna in fata cinematografului Gloria.

                      Comment


                      • s-o da din 90, dar in vara am fost cu fi-miu si ne-a intrebat scurt: carol sau bucurestii noi ?
                        asa se dadea si in dr taberei unde era superbine, dar din cauza metroului l-au scos jegosii.

                        Originally posted by Fanez View Post
                        Se da pe strazi pe unde nu se face ambuteiaj si la ore la care se poate circula.. (cateodata )
                        aiurea, se da chiar prin alea aglomerate. de la carol se pleaca cu elevul. pe unde o iei tu sa nu fie aglomerat la orele 8-10 ?
                        la fel si in bucurestii noi.
                        Last edited by B997NDL; 1 June 2016, 01:12. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by B997NDL View Post
                          nu a luat carnetul, am lovit-o eu.
                          Cum ai reusit?[emoji3]
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            s-o da din 90, dar in vara am fost cu fi-miu si ne-a intrebat scurt: carol sau bucurestii noi ?
                            asa se dadea si in dr taberei unde era superbine, dar din cauza metroului l-au scos jegosii.



                            aiurea, se da chiar prin alea aglomerate. de la carol se pleaca cu elevul. pe unde o iei tu sa nu fie aglomerat la orele 8-10 ?
                            la fel si in bucurestii noi.
                            EU am ajuns la Mihai bravu pelcand de la stadionul national, in 2001, dar nu se dadea la 10 ca dimineata era sala, traseul incepea la 11 pentru primii si era trafic ok.
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • Originally posted by B997NDL View Post
                              s-o da din 90, dar in vara am fost cu fi-miu si ne-a intrebat scurt: carol sau bucurestii noi ?
                              asa se dadea si in dr taberei unde era superbine, dar din cauza metroului l-au scos jegosii.



                              aiurea, se da chiar prin alea aglomerate. de la carol se pleaca cu elevul. pe unde o iei tu sa nu fie aglomerat la orele 8-10 ?
                              la fel si in bucurestii noi.
                              Vezi ca s-a schimbat.
                              La examenul de soferi de anul acesta se vor da urmatoarele probe: sala, traseu si Valea Prahovei.

                              Comment


                              • vorbesti serios sau e caterinca ?!

                                Originally posted by einstein1984 View Post
                                EU am ajuns la Mihai bravu pelcand de la stadionul national, in 2001, dar nu se dadea la 10 ca dimineata era sala, traseul incepea la 11 pentru primii si era trafic ok.
                                acum se dau in zile diferite. dai sala si daca o iei te programeaza cam peste o saptamana pentru traseu.

                                Originally posted by micutzu666 View Post
                                Cum ai reusit?[emoji3]
                                un jeg a venit de pe a treia si mi-a taiat fata ca sa intre in statie la veteranilor.
                                i-am dat mare claxon si l-am injurat. semaforul era verde si se mergea.
                                m-am trezit ca in fata, o cioara din veteranilor, a pus mare frana, fara sa dea vreun semnal sau sa aiba ceva in fata. si i-am dat-o.
                                nu stiu ce cauta cu masina, ca el era ginerele lui Ion Vapor.
                                Last edited by B997NDL; 1 June 2016, 10:11. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google