Cine Se Lasa De Fumat De La 01 01 2010?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parca ma dor plamanii, sunt un pachet de nervi, noroc de fimeie ca-i intelegatoare si nu ma zapaceste de cap in perioada asta! Ma duc sa-mi cumpar seminte...

    Comment


    • baga seminte..dinalea negre mici romanesti..ca sa ai ce sparge
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Felicitari tuturor celor care au reusit sa renunte!!! Si succes in continuare celor care inca nu au reusit.Toata treaba este la cap.Daca esti pregatit psihic reusesti,daca inca ai indoieli -ba vrei ba nu vrei- slabe sperante.Eu am 7 ani de cand m-am lasat dupa ce fumasem 11.

        Comment


        • Ma sustine si sotia...si eu pe ea

          Comment


          • E bine si asa. Puneti si un pariu ca sa fie mai palpitant.

            Comment


            • Originally posted by Thejock3r View Post
              sa vedeti cand veti deveni mai potenti...) atunci fericire pe capul vostru )
              am simtit eu ceva probleme cu pantaloni, dar am crezut ca m-am ingrasat
              daca prima luna e cea mai grea mai este un pic si a trecut si asta
              sibianule mai esti cu ochii pe noi? cum stai cu fumurile?

              Comment


              • ce usor putem sa radem acum dupa ce a trecut greul
                chiar sibiene cum stai
                sigpic

                Comment


                • Am incercat si inca ma stradui sa nu fumez Am o saptamana deja de cand is clean...si sper sa mai rezist cat mai multe

                  Comment


                  • Felicitari celor care s-au lasat de fumat,eu una nu pot sa ma las, nimeni si nimic nu ma poate comvinge, am ajuns chiar sa imi cumpar cu cartusul
                    Va urmaresc inca de la inceput,bravo chiar aveti ambitie si nervi tari.
                    My BMW is fantastic

                    Comment


                    • "Nu stiu altii cum sunt", dar eu sunt intr-a 12 a zi de sevraj si imi vine sa ma urc pe pereti. Parca e mai najpa ca in primele zile. Auzeam inainte ca primele 3-4 zile sunt grele, dupa aia nu mai simti nimic. La mine nu se aplica treaba asta.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • ma bucur ca am reusit sa fac pasul asta , in vremurile astea de criza reducem toate cheltuielile ,si nu pot zice ca se simte dar ma simt bine ,tineti-va tare cei care ati inceput ,folositi-va toata vointa si scapati din ghearele lui NICO & TINA.
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • Vitriol...intr-adevar primele 3-4 zile e mai greu ca e obisnuinta de a baga tigareta in gura dar apoi e si mai greu ca-ti cere corpul nicotina. Mare grija ! Daca treci de pasul asta esti beton ! dupa 2-3 luni nu vei mai simti nevoia de fuma. Am 1 an si 8 luni de cand nu mai fumez si de cand era Marlboro 55 mii . Sa ma platesti si nu mai bag tigara in gura.
                          BlackUfo asa e...se cunoaste si la bani ! La mine se cunoaste la masina )
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • off:jockere daca tot ce ai facut la masina ai facut din banii de tigari...nu vreau sa stiu cat fumai)
                            si eu am aproape o luna ...si inca merge bine treaba...deja numai obisnuinta ma mai face sa ma gandesc la tigari,corpul s-a obisnuit cu gandul ca nu mai primeste nicotia.bafta in continuare la toti
                            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                            Comment


                            • pfoai,parca am stiut ca se intampla ceva ,cand m-am lasat de tigari nici prin ruptul capului nu imi trecea prin minte ca o sa ajung somer,no ce faceam ca banii de pe somaj nu cred ca imi ajungeau sa imi iau tigari ,deci tot ii bine ca am rezolvat ceva.maine seara sarbatoresc o luna de zile ,fara tigari.
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                              Comment


                              • [conspiratie] daca nu te lasai de fumat, nu ajungeai somer ;) [/constipatie]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google