Cine Se Lasa De Fumat De La 01 01 2010?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am constatat ca am pus 5 kile pe mine, nu e bine, m-am laudat degeaba!!!

    Comment


    • In 6 luni am pus 12 kg pe mine. S-a incalzit afara, asa ca trebuie facut ceva sport. De pescuit ce spuneti, slabeste?
      Macar am lasat tigara. Acum incepe lupta cu kilogramele.
      Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
      sigpic

      Comment


      • cea mai tare combinatie de a te ingrasa este sa devii somer ,sa mananci la orice ora din zi ,sa ai parte de un program haotic si binenteles sa te fi lasat de tigari,m-am bucurat nespus de mult ca am pus ceva pe mine dar parca tot nu imi place ,un inceput de burta este ,mai greoi sunt si normal ca consum mai mult ,poate acum ca am dat de servici sa imi revin dar fiind sofer nu prea cred sa slabesc ,efort prea putin.de pus am pus in jur de 7 dar cred ca sunt 8 kg .daca depasesc 80 ma apuc de fumat linistit ,.........
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • cand implinesc 120 de kg ma apuc si eu de ...
          dar de tutun nu, am implinit 100 de kg

          Comment


          • Ma bag si eu in discutia asta. Am avut multe tentative de a renunta la fumat,cel mai mult am stat 8 luni in 2008; m-am lasat pe 01.01.2010 si am rezistat pana pe 01 februarie (o luna),iar acum sunt in a 7-a zi fara tigari si simt ca de data asta reusesc...am si avantajul ca sunt in concediu si nu mai imi fac pofta colegii de serviciu,ca in institutia in care lucrez eu se fumeaza la greu..

            Bafta tuturor....

            Comment


            • Originally posted by blackufo View Post
              cea mai tare combinatie de a te ingrasa este sa devii somer ,sa mananci la orice ora din zi ,sa ai parte de un program haotic si binenteles sa te fi lasat de tigari,m-am bucurat nespus de mult ca am pus ceva pe mine dar parca tot nu imi place ,un inceput de burta este ,mai greoi sunt si normal ca consum mai mult ,poate acum ca am dat de servici sa imi revin dar fiind sofer nu prea cred sa slabesc ,efort prea putin.de pus am pus in jur de 7 dar cred ca sunt 8 kg .daca depasesc 80 ma apuc de fumat linistit ,.........
              Sofer pe drumuri lungi plus fumat egal combinatia fatala,vorbesc din experienta.Un pachet la zi e joaca de copii uneori,cu 2 pachete pe zi parca te mai incadrezi in grafic.....

              Comment


              • La's ca ne ajuta guvernantii sa ne lasam de fumat. Scumpesc tigarile si micsoreaza salariul!
                O sa vedeti ca si privatii au sa micsoreze salariile, ca de...e criza, si daca pot aia de la stat.... putem si noi!
                Pai sa mai dai 300 RON pe tigarii, e sinucidere curata. Mai bine ies la o bere cu baietii (numai daca se lasa si ei de fumat).
                Concluzie: Lipsa banilor mi se pare o motivatie buna ca sa te lasi de fumat.
                Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                sigpic

                Comment


                • Felicitari celor ce s-au lasat de fumat de cand a luat fiinta threadul
                  Acu' ce sa zic nah...vin si eu incet din urma ...va vaaad

                  Comment


                  • sloganul era: sunt cu ochii pe voi
                    si cu tigarea in gura nu a putut, poate mai incearca odata

                    Comment


                    • Eu am imedeat 2 ani de cand m-am lasat, bafta baieti.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Originally posted by martongrigore View Post
                        sloganul era: sunt cu ochii pe voi
                        si cu tigarea in gura nu a putut, poate mai incearca odata
                        No acuma ba-i cu bolovani!!!!!!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • asta este singurul motiv sa te cert, in rest

                          Comment


                          • eu mam lasat de fumat dupa nunta. mai tin minte si amu' ca ultima tigara a fumato in tunisia in ultima zii din "luna" de miere. de atunci nam mai tras in piept fumul de tigara.
                            Felicitari celor care au reusit si bafta pentru cei care sunt in curs!

                            Comment


                            • Am 9 luni de cand m-am lasat. am momente cand mii pofta de mor! In vis, am nopti in care visez ca fumez de rup. Cand ma trezesc, rasuflu usurat ca a fost.... doar un vis.
                              Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                              sigpic

                              Comment


                              • schimba si tu visul cu unul mai ........placut
                                am trecut de faza aia deja ma deranjeaza fumul
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google