Cine Se Lasa De Fumat De La 01 01 2010?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bucura faptul ca a-ti readus in discutie subiectul asta, poate ne urmeaza si altii bunul exemplu! Acum pot spune ca m-am lasat de fumat, nu mai fumez din Ianuarie si ma supara fumul de tigara (nevasta-mea inca fumeaza), si eu visez ca trag din tigare de numa numa.

    Comment


    • Eu am zis sa mai dau ceva jos asa ca m-am lasat...de paine,si are efect.Insa stau si ma gandesc cum am putut,tin minte ca de paine m-am apucat mai demult decat de tigari.O veni si randul lor...eh.Nah ca imi veni pofta...bineinteles ca nu de paine

      Comment


      • Am sa incerc si eu faza cu paine mai putina sau deloc. Revin cu o intrebare: a incercat cineva tigara electronica?
        Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
        sigpic

        Comment


        • ce tigare electronica ? azi maine nevasta electronica si uite asa avansam
          daca vrei poti si cu paine si cu bere dar fara fumuri.

          Comment


          • Tigara electronica...multi zic ca merge,cunosc cativa carora le-a parut rau ca au dat banii .Totusi sa fim seriosi,sa tragi dintr-un plastic cu fiole?Insa dorinta de a te lasa de fumat te indeamna la tot felul de metode/incercari.

            Comment


            • Eu m-am lasat de fumat din ianuarie 2009 !!!!!!! Ma bucur ca am reusit dupa 16 ani de fumat !!! Deja am peste 1 an jumate de cand nu mai fumez si e super ok !!!!!

              Comment


              • Ei ? ce mai spuneti? v-ati mai lasat care-va de fumat ?am implinit anul de revelion si sper sa mai fac cate-va pe post de nefumator ........d-voastra cum stati?
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • in noaptea de revelion am sarbatorit un an fara tigari.

                  Comment


                  • Eu m-am lasat in Ianuarie 2010 si ma simt excelent, eram fumator inrait, ajungeam la 2 pachete pe zi cand eram la munca. Va doresc tuturor sa aveti ambitia de a lasa tutunul!

                    Comment


                    • Am 5 ani, in luna mai, de cand nu mai fumez....lasati-va fratilor, chiar daca luati putin in greutate, participati sigur la concursul de slabit
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Originally posted by NCDHD View Post
                        in noaptea de revelion am sarbatorit un an fara tigari.
                        doi ani si nici un fum!

                        Comment


                        • Bravo!!! Felicitari, la cat mai multi ca tine.

                          Comment


                          • Eu m-am lasat un pic mai tarziu, prin februarie 2010... si eu mai am putin si fac 2 ani, e tare bine. Trebuiesc incurajati cei ce doresc sa se lase de fumat.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google