Cele mai tari numere de inmatriculare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai are firma pe luneta..."aurde24dekarate"...isi face reclama...naiba sa-l ia...si nu mai are nimic cromat, totul e aurit
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • am uitat de asta.. am un prieten care sta in Plopeni si il cheama Doicin.. si are un Albea rosu cu nr PH 32 CIN poate il cunoaste cineva, ca am vazut ca e lume din plopeni.. poate WRA?
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • N-am stat sa citesc 12 pagini, asa, exista B 69 FKR? Numar de cocalar convins si rege distins al sexului, tot discutam pe-afara cu prietenii si si-ar schimba numarul cu asa ceva de caterinca, sa nu bata drumul pana in Pipera. Mi s-ar parea cel mai panarama numar de inmatriculare.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • B 66 BPM....va las imaginatia sa debordeze
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • bag p**a ' n mata ??????

            numarul asta am vrut si eu sa mi-l pun ))
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • B 16 MPI Logan Rosu cunoscatorii stiu a cui e masina
              B 05 UGI Viperutu o stiu si eu pe asta...mi-ai luat-o inainte....Ombladon
              B 50 RIN si iese SORIN....
              B 06 DAN BOGDAN
              B 09 MUE Dacie alba din 199x sta pe langa mine
              B 21 V I O a mea...

              si am 2 poze ....una din ele este cu aur de 24k
              Attached Files
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • In seara asta am intalnit un numar care mi-a placut...xx-xx-LDY (Lady); elegant!
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • Originally posted by vdmihai View Post
                  Bun si asta
                  Asta este foarte tare dupa parerea mea!

                  Comment


                  • Nu stiu daca sa mai scris B 2 0PEL :B 2 0GAR : B 10ANA ; B 2 0NNY ; B 2 0BUZ ;B 2 0TEL

                    Comment


                    • Completez cu B 8 0LLY. Un Cielo alb.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • pff)..ce numere..pe mine ma dispera un numar..il intalnesc de cateva ori pe zi..DJ - xx - CCC...vad 3-4 masini cu nr asta pe zi:|(rar vad aceeasi masina)

                        Comment


                        • mai vad prin trafic masini cu nr de GR B AG care au WST.....si majoritatea sunt masini marfa.....sa fie de la senat ceva? stie cineva?
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • eu am vazut asa : xes , tun pe un boxter , gay pe spark , si mi-ar place sa vad : bou
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • yo am luat o grila dreapta (am avut nevoie ) de la un passat cu CT xx WST.. oops???
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • @mario: sunt masini de la spp...cele cu B restul sunt cocalari :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google