Sucuri si Bauturi energizante

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sucuri si Bauturi energizante

    ce sucuri si energizante preferati?
    Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

  • #2
    RED BULL iti da h-aripi
    sigpic

    Comment


    • #3
      In general beau santal,fanta,orangina si incerc sa ma las de coca-cola si toate derivatele ei pepsi...ca am auzit ca nu e buna pentru sanatate "negreala"

      Comment


      • #4
        pepsi tiwst montain dew... gogoasa poate ne bagi si aici poze ca sa murim de sete

        sigpic

        Comment


        • #5
          supercar poti sa faci un pool in topicu asta in care sa adaugi: fanta, cola, sprite, red bull brun power up, sprite etc?
          Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

          Comment


          • #6
            @SoNyKeL: gata ti-am facut pe plac
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #7
              da sonikele. Sa bei tedi de acum in colo, daca vrei sa slabesti)
              Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

              Comment


              • #8
                sucuri, pe cat se poate, naturale (de preferat pfanner) sau macar fara acid si fara conservant, iar ca energizante, cred ca e clar: redbull...cam atat...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #9
                  si eu ca energizante tot redbull si power up am vreo 14redbull si vreo 16 power up as bea unu acum dar mie ca nu mai dorm

                  PS. dece am atatea? simplu incepe sesiunea mi-am facut provizii

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Energizante nu cred ca o sa mai beau asa curand. Am baut de revelion vreo 3 cu whisky si am stat treaz pana la 10 dimineata, ma uitam ca bou' la televizor ca toti sforaiau. ) Si ca bautura racoritoare prefer Coca Cola, daca nu beau macar un parar pe zi nu ma simt bine. Dimineata beau un suc natural gen Santal sau Phanner dar in rest nu ma omor. Cand mi-e sete prefer apa minerala.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Incerc pe cat posibil sa beau numai fata acid. Ca am probl cu stomacelul...si na. Mai beau cate un Tedi...si cel mai des IceTea. Cica nu ar avea conservanti si coloranti. Insa ma indoiesc tare tare
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • #12
                        De anu asta am renuntat la sucurile cu acid (sper sa ma tina) si am trecut pe cele cat mai naturale gen Ice Tea, Pfanner etc.

                        Comment


                        • #13
                          Nu mai beau demult Cola, Fanta, Sprite & stuff.
                          Apa minerala Perrier sau apa plata Evian beau.
                          Si la sucuri prefer San Pellegrino Aranciata, ca n-are conservanti si coloranti.
                          Ceaiuri Nestea si Rauch.
                          Sucuri la cutie: Pfanner.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Eu trebuie sa beau in fiecare zi cel putin un pahar de Pepsi Twist sau Cola (am devenit dependent de cofeina...). Iar ca bautura energizanta: Red Bull. Faza e ca la mine nu prea are efect nicio bautura energizanta, eu cel putin nu simt nicio diferenta atunci cand beau unul sau mai multe doze de Red Bull sau alt energizant.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Cand plec la drum lung Pepsi Twist si Cola sunt cei mai buni prieteni ai mei.
                              In rest.. beau cam de toate mai putin European Drinks alea.
                              Cand imi vin fitzele in cap cumpar Pfanner din ala de zise Andrei mai sus... si cumpar nene nu gluma.
                              numar secundele

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google