INCREDIBIL ! ! ! Numere de la B-01-MVP la B-999-MVP ! ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da vreau sa fac 1454 de posturi ca tine...
    Vad ca te-ai suparat totusi...era o intrabare si atat nimic mai mult..pura curiozitate din partea mea si din cauza asta am postat aici.
    Era mai bine sa raspunzi totusi la o intrebare banala si poate postam si eu poze cu MVP daca ma convingeai de acest hoby "folositor".

    Ps..Fara rautati inutile..Te rog!

    Comment


    • #32
      Alooo, baietii, hai sa punem poze da, ce dracu ... Mariane, e un moft al lor, cine vrea sa intre in joc intra cine nu, asta e. Stati calmi vorba lui Radu, mai luati-le si voi in gluma ce naiba.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • #33
        Vesti bune, aparatul meu foto MERGE. Cand voi incepe sa circul cu masina (dupa viscolu' asta) voi fii cu ochii pe toti!! Nu voi ierta nimic, tot ce voi prinde promit ca pun aici!
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #34
          Originally posted by Ivan Marian View Post
          Da vreau sa fac 1454 de posturi ca tine...
          Vad ca te-ai suparat totusi...era o intrabare si atat nimic mai mult..pura curiozitate din partea mea si din cauza asta am postat aici.
          Era mai bine sa raspunzi totusi la o intrebare banala si poate postam si eu poze cu MVP daca ma convingeai de acest hoby "folositor".

          Ps..Fara rautati inutile..Te rog!
          domnu IVAN ca sa-l ajungi pe PSS mai ai de pierdut multe nopti
          uite de ex: tu de ce nu faci un hobby din asta incearca sa-l ajungi pe PSS la posturi

          Comment


          • #35
            Eu ma uit la celalalt MVP de la WWE...Acolo pierd noptile pe sport.ro la wwe.
            Ps..Nu alerg dupa posturi si va doresc bafta la vanat placute cu MVP si PSS.

            Comment


            • #36
              Ivan cred ca esti putin "individios", noi avem un hobby si atata tot, cine vrea sa intre in hora intra, nu am obligat pe nimeni ci am rugat sa ma ajute. Cat despre MVP-ul tau de la WWE sa-l privesti in continuare. La mine MVP are alta semnificatie (initialele numelui meu mai exact). Rog un moderator sa faca putina curatenie prin aceste posturi "individioase"! ! ! Respect pentru loganisti mei ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #37
                Originally posted by Ady-bac View Post
                uite de ex: tu de ce nu faci un hobby din asta incearca sa-l ajungi pe PSS la posturi
                Sau macar intalniri saptamanale...

                Sunt si alte cluburi auto care vaneaza numere de inmatriculare, nu suntem singurii, nu or' fi asa fanatici, dar tot vaneaza.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • #38
                  01 si 88......

                  Sa revenim la subiect.......... ! ! ! un peugeot 206 si un vw caddy ! ! !
                  Attached Files
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #39
                    93....

                    si inca o poza la colectie ! ! !
                    Attached Files
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • #40
                      25....

                      si inca una de la Bezmeticu' , multumesc mister ! ! !
                      Attached Files
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • #41
                        si inca una de la mentorul tau.......surioara mai stock.....
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          E incredibil...

                          Comment


                          • #43
                            mare scofala...sa vezi ce de loganuri la fel ca al tau sunt...
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              21.....

                              Multumesc "mentore" ! ! ! Acum inteleg eu de ce ma alerga lumea prin oras, imi dadea fleshuri si cand ajungea langa mine isi cerea scuze, pentru ca mai era unu identic cu mine. Notocul meu ca acum s-a mai schimbat putin infatisarea la masina mea. Respect Sorin PSS ! ! ! Si inca o autohtona de-a noastra ! ! !
                              Attached Files
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • #45
                                imi pare rau ca nu am mai avut timp sa fac poze din toate pozitiile : acelasi eleron, acelasi exagerat de mult crom geamuri, oglinzi, bandouri, grila fata, etc
                                app....am ajuns la borna 4...tu???????? yok

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google