Cine e interesat ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine e interesat ?

    Salut

    Poate e offtopic poate nu .. poate e deja un topic deschis pe aceasta tema sau poate nu
    Din moment ce ne petrecem asa de mult timp pe forum implicit pe internet propun cine vrea sa infintam un canal LoganClub pe mIRC.Da da da da mIRC ( nu am scris intentionat mIRC in numele topicului deoarece multi il cred o tampenie sau risipa de timp ) , ma gandeam la aceasta varianta deoarce sunt multi care intreaba anumite intrebari si nu primesc raspunsu imediat ...asa poate uni sunt online pe mirc si ne putem ajuta reciproc.Putem face asta pe una dintre marile retele undernet , sau cine vrea am eu un server de mirc care e up 24/24 ( nu fac spam ca sa populez , daca e interpretat ca atare va rog sa stergeti topicu) any way ...ca sa accesati serveru si sa vb mai detaliat acolo tastati in mirc /s timisoara.ro.eu.specialnet.org

    Multa Bafta si km fara probleme
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

  • #2
    Nu sunt de acord. Acolo informatia nu se pastreaza, si tocmai asta e ideea. Pentru ce vrei tu se poate face foarte usor si pe YM, dar chestiile importante trebuiesc puse pe forum pentru ca aici informatia se pastreaza.

    Comment


    • #3
      Mirc-u' a cam disparut de mult. S-a dus vremea lui. Daca ziceai acum 3-4 ani era o treaba.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #4
        mai bine infiintam o asociatie ceva, un Logan Racing Team ce puii mei numai aia cu Renault Team

        Comment


        • #5
          Originally posted by vitriol View Post
          Mirc-u' a cam disparut de mult. S-a dus vremea lui. Daca ziceai acum 3-4 ani era o treaba.
          3-4 ani ??? O:O mai bine zis 5-6 ani :P cred ca ultima data cand am intrat pe mirc a fost prin 2001.... ce vremuri mai baiatule... DD s-a dus tineretzea ))

          sigpic

          Comment


          • #6
            bine ca mi-ati amintit...de am intrat sa nu imi expire userul )
            mircul este o pierdere de timp,daca tot sta asa problema,as putea instala un script de chat pentru forum...pt comunicare in timp real.Dar pe mine ma intereseaza ca o problema,existenta,sau rezolvata sa fie postata pe forum,eventual si rezolvarea ei,si sa ramana si pe viitor pentru altii...nu doar chat...Plus ca se poate cere idul de messenger si se continua acolo discutiile...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Cristi_Xp View Post
              bine ca mi-ati amintit...de am intrat sa nu imi expire userul )
              mircul este o pierdere de timp,daca tot sta asa problema,as putea instala un script de chat pentru forum...pt comunicare in timp real.Dar pe mine ma intereseaza ca o problema,existenta,sau rezolvata sa fie postata pe forum,eventual si rezolvarea ei,si sa ramana si pe viitor pentru altii...nu doar chat...Plus ca se poate cere idul de messenger si se continua acolo discutiile...
              Un punct de vedere mai mult de cat logic...este ff bine asa cum este....shi parerea mea este ca nu are rost sa ne scarpinam la urekea dreapta, cu mana stanga D

              sigpic

              Comment


              • #8
                Clar nu, prefer sa postez pe forum rezolvarile la problemele tehnice, poate mai e cineva interesat si raman posturile.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  subscriu la andrei, cristi_xp, spike si ceilalti care sustin discutarea pe forum a problemelor.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #10
                    Din moment ce toti sunt impotriva rog un moderator sa inchida sau sa stearga thread-u
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google