astazi am vazut...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din cauza astora cu ciuninguri de "GRecia" sau "PHiladelphia" chiar si "ILinois" suntem noi priviti asa "bine" de soferii altor marci si nu numai!

    Comment


    • Originally posted by geo_ultras View Post
      alexe esti bun de cinste, stiu de mult loganu` ala, e undeva in spate la liberty center si nu a avut eleron
      oricum e buna asta, de tinut minte (masa de calcat) ) ))
      PS: la cate posturi trec de la incepator la avansat???
      In vara lui 2009 avea masa de calcat in culoarea caroseriei, tuning frate, stiu masina aia. M-am prapadit jos cand am vazut ca in locul gaurilor de la eleron a pus 2 codite de rechin). I-as rupe cate un "tiuning" in fiecare zi de pe masina aia. Cred ca omu' a avansat la stage 3 privind estetic.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Originally posted by aleXpeed View Post
        M-am prapadit jos cand am vazut ca in locul gaurilor de la eleron a pus 2 codite de rechin).
        Staaaai putin... Te-ai prapadit jos??? cum vine asta?? )

        P.S: Eleron, neeleron, asteptam decizia finala, castigatorul pariului si naveta de cola
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • Pe jos de ras Vipere, normal ca voi castiga pariul, ma bazez pe ceea ce am vazut si stiu ca e GR 81 CMC care avea kit Vitan Racing + eleron in coloarea caroseriei. edit: are capace Sinaia!
          Astazi am vazut un Logan albastru mineral parcat langa blocul meu, numere rosii dar, fara inscriptie motorizare, nasol acum, o fi 1.6 16v? o fi 1.2? o fi 1.6? o fi diesel, 1.4? Arata foarte ciudat, si nu cred ca a dat-o jos, am auzit ca ar fi o politica de reducere a costurilor de fabricatie, daca ar fi asa mi-as lua prin rabla de 114 milioane prima de casare un Logan chel fara interior, cu bari negre, jante cu capace mici si gri si motor de 16v .

          Apropo's Geo. Vreau ca baxul de Cola sa fie la 2.5l si daca se poate sa aiba o temperatura ok.
          Last edited by aleXpeed; 21 January 2010, 18:52.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • ...ca tare mult costa o sigla cu motorizare...halal politica de reducere a costurilor
            Attached Files

            Comment


            • cred ca incet incet incep sa imi aduc aminte asa vag si sa ii dau dreptate lui alex gpl
              parca parca avea eleron. si uite asa ma bag la cheltuieli neprogramate. nu va dau ma nimic, prefer sa ii dau la casa de copii decat voua, hotilor
              da de unde stii tu ma masina aia??:P

              Comment


              • tare aia cu purecii
                as vrea si eu cativa

                Comment


                • Mai offtopic asa .. trabantelu are motor 1.1 :P facut sub licenta vw....

                  Comment


                  • te referi la trabantul stock?sau la cel din poza?

                    Comment


                    • Ala albastru ..

                      Comment


                      • aveam niste poze pe aici cu un logan albastru tunning...cu o toba in spate albastra,am poze cu el din fata...pareri?
                        Attached Files

                        Comment


                        • frumusel dar fata da prea spre solentza si bodychitul nu se prea potriveste masinii... sau poate sunt eu prea critic :|
                          si daca ma superi nu-i asa ca e

                          Comment


                          • Nu , fata bate spre super nova.

                            Comment


                            • eu nu gasesc nimic asemanator cu solenta sau super nova

                              Comment


                              • sunt sigur ca pe asta nu ati mai vazut-o
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google