astazi am vazut...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa-i sature pe aia care merg cu capul scos pe trapa !

    acum cred ca-i pus strategic la 1.95 ca sa rupa antenele de pe masini sa mai dea si militia amenzi de viteza ...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Am fost in istanbul intr un mol ales la intamplare si ia ghiciti, parcarea subterana avea nici mai mult nici mai putin decat 1,75 m exact inaltimea mea, mai erau pe acolo tipi care tineau capul plecat ca de altfel si eu, iar limitatorul de inaltime de la intrare era pus la 1,70 m.

      Comment


      • si una nu prea vesela ...deloc vesela...

        O situatie urata, din trafic, care ne arata inca o data de ce trebuie sa fii cu capul pe umeri cand intri in depasire.
        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

        Comment


        • urat.urat.da nu inteleg totusi daca l-a vazut pe ala ca vine spre el de ce a tras de volan stanga?mai bine il lovea pe ala din dreapta putin decat sa iasa ce a iesit.
          Fara Semnatura.

          Comment


          • Nu stiu parerea voastra dar soferul de pe camion a fost un adevarat profesionist! Daca punea frana intra direct in masina cu camera!!! Insa a tras tare si a evitato!!! Iar cel care a efectuat depasirea........ INCONSTIENT!!!

            Comment


            • Adevarat ca soferu tirului a fost mare cascador la faza aia.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • el a pus frana cat a putut ...fara abs ...si a tras stanga de volan mai mult ca sigur si cand a lua picioru de pe frana rotile fiind virate s-a urcat sub tir ...altfel nu imi explic cum de a virat asa brusc stanga ...din cate se vede nu a intrat in ala gri sa ricoseze...
                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                Comment


                • Daca intra tirul in masina care filma praful se alegea de toti .

                  Nu mai vedeam filmarea
                  sigpic

                  Comment


                  • ce hal de numar...
                    Attached Files
                    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                    Comment


                    • Numar de numar

                      Comment


                      • Da ...asa e ...acolo scrie clar 25TDI fara vreun punct dupa 2....))

                        Comment


                        • am vazut pe internet jale frate)
                          Attached Files
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • o poza din timisoara
                            Attached Files
                            Can't touch this !

                            Comment


                            • daca nu dai bani la cersetori la semafor... te trezesti cu cauciucurile ude
                              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                              Comment


                              • So fi simtit si baiatu bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google