astazi am vazut...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pocnitoare. tuning de cucuietii din deal cu toba aia. fara, mai arata cum arata, dar cu duda aia infipta-n cur, o dat o palma la rahat si la sfarsit i-o tras si-o dunga rosie pe perete...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • ....mai mult pentru prietenii din tara, primele masini cu numar cu 3 cifre.....
      Attached Files

      Comment


      • cam ciudat loganu ala
        nu prea imi place!

        Comment


        • de cand au aparut numerele cu 3 cifre... LOL ce mai au de gand sa scoata astia :-??
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • Despre Loganul de mai sus eu zic asa: daca rezolva treaba cu acoperirea tobei, nu stiu cum ma gandesc ca inca omul poate mai lucreaza la el ca nici lui cred ca nu-i place, ehhh, eu zic ca este una dintre barile spate reusite la Logan. Este parerea mea! Parca aduce un pic a bara spate de cupra ori ma-nsel ?
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Mishu_mihai View Post
              ce am vazut eu pe strada:un audi r8,un audi tt si un bmw m6
              Nu e M6, e seria 6.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Originally posted by Eu4yas View Post
                Despre Loganul de mai sus eu zic asa: daca rezolva treaba cu acoperirea tobei, nu stiu cum ma gandesc ca inca omul poate mai lucreaza la el ca nici lui cred ca nu-i place, ehhh, eu zic ca este una dintre barile spate reusite la Logan. Este parerea mea! Parca aduce un pic a bara spate de cupra ori ma-nsel ?
                da , tot ca plugu` arata , mai finutz, sa fim seriosi )
                azi am vazut un nr dasta nou ; B-100-CCP

                Comment


                • 2 numere noi in dorbanti am vazut si eu.. B-100-RAL si B-101-MAN (mercedes)
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • si eu am vazut un mercedes clasa c ala scurt,hatch,B 999 MAI..eu nu as renunta la numarul meu pentru altul cu 3 cifre!

                    Comment


                    • de asta ce ziceti?
                      Attached Files

                      Comment


                      • E masina de preot?
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • nu,nu cred ca exista preot care sa faca asa ceva cu masina lui o fi o ruda a lui becali,sau poate un angajat :P

                          Comment


                          • o fi vizitat toate manastirile din moldova...
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu o fi parinte, dar totusi tre sa aibe si o limita. Eu ma gandeam la cina cea de taina print pe canvas si lipit pe plafon
                              Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                              Comment


                              • ghiciti masina
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google