hellpppppp!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Fii atent, nu baga device-ul in USB-urile din fata unitatii centrale (daca ai), ci doar in USB-urile din spate. Si eu pateam la fel cu un MP4 la conectarea in USB-urile din fata, iar in spate a mers fara probleme. Driverele pentru acest tip de device nu sunt necesare pentru Windows XP, indiferent de ce service pack are, poate sa nici nu aiba service pack, dar atunci USB-urile nu vor fi recunoscute de Windows ca fiind 2.0, ci doar 1.1, deci viteza va fi mai mica la eventualele transferuri. Bafta
    Logan Ambition 1.6 8V

    Comment


    • #17
      sp3 cea mai mare tampanie nici macar nu e un sp e doar schimbata interfata grafica sa semane cu vista un kkt
      ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
      YO2MKL
      sigpic

      Comment


      • #18
        Sp3 care il ai e varianta beta mai trebuie imbunatatita
        si eu l-am avut si nu mergea placa de sunet deloc
        ca multe altele
        asa ca da-l jos si instaleaza ceva care stii sigur ca merge si e stabil
        spor si succes

        Comment


        • #19
          Nu ma pricep eu cine stie ce la calculatoare, dar acelasi tip de stick il am si eu, Kingstone de 2 Gb. Nici la mine nu a mers pana nu l-am formatat (stick-ul). Incearca si varianta asta.
          sigpic
          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

          Comment


          • #20
            Originally posted by wildserb View Post
            sp3 cea mai mare tampanie nici macar nu e un sp e doar schimbata interfata grafica sa semane cu vista un kkt
            Aia sa crezi tu. In ianuarie era aparut versiunea beta, acum pe microsoft este aparut update de sp3 final.
            SI OFICIAL!!!!!!!!!!!!
            I HAVE A !sigpic
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • #21
              Pana la urma cum s-a rezolvat cu stickul?Ca a ramas ca-n tren.

              Comment


              • #22
                Off topic: Am vazut kitul de SP3 final pe k.Ro la download, iar un stick nou prima oara il formatezi si apoi il folosesti. Dar nu cred ca e cazul tau si nici SO-ul nu e de vina, mergi cu stick-ul la magazin inapoi si poate reusesti sa ti-l schimbe. Am patit si eu cu un stick la fel, nu il recunostea niciun calculator cu XP sp1, sp2, sp3, bagat si in fata si in spate era stricat pur si simplu. Sunt pe site-uri utilitare de formatare si reparare pentru stick-uri poti sa le incerci si pe alea. Kingston e brand serios si nu trebuia sa iti faca probleme un produs de la ei.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google