Cu cati km ati luat masina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by dogy_10
    inseamna ca a mea a luat ceva cox pt ca avea 40km.....oricum masina merge bine asa ca nu conteaza ce au facut cu ea
    iti dai seama )

    Comment


    • #47
      ZNU-ul meu avea 3 km si 2 linii la combustibil..

      Comment


      • #48
        al meu 1.5km si doar 1litru de benzina... mai stiu 3masini care au fost livrate o data cu a mea si tot la fel

        sigpic

        Comment


        • #49
          4 km si ceva motorina in rezervor. La benzinarie mi-au intrat 44 litri.

          Comment


          • #50
            8km si 1l de benzina ... si aceleasi urme de ventuze pe interior (vazute la prima aburire) ... or fi ventuze cu care fixeaza geamul?

            Comment


            • #51
              4 km la bord si rezervorul gol ) )

              Comment


              • #52
                nu stiu ce ventuze or fi fost dar si la mine au aparut, dar masina a fost livrata direct de la dacia, deci in showroom n-a stat.
                3km am avut eu, benzina pe rosu, nush cat, era peco la 200m

                Comment


                • #53
                  10 km a mea....si a mea avea venruzele alea..dar probabil de la ancorarea pe trailer... asa sper eu...

                  Comment


                  • #54
                    3 Km si 2 litri de motorina. Si a mea are urmele de la ventuze, dar cred ca sunt de la ventuzele de prind geamul in fabrica.

                    Comment


                    • #55
                      7 km si pe rosu (cred ca vre-o 2-3 l). Apropo de ventuze. Sunt niste utilaje cu ventuze care "culeg" cate un geam de-l duc unde este nevoie. Utilajele sunt la fabrica de geamuri nu la uzina de masini. La fel apar si la geamurile termopan cate o data.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #56
                        Ventuzele sunt si de la uzina. Ca sa va convingeti, ia vedeti cum se pun geamurile

                        More at: http://www.dacialoganmcv.nl/ This Movie of the production of the Dacia Logan MCV (or: 'break'). This movie is made inside the factory of Dacia in Pi...
                        Last edited by andrei; 26 November 2007, 16:35.

                        Comment


                        • #57
                          2 km pe bord si la benzinarie am bagat (greu, dar au intrat) cam 43l benzina...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #58
                            al meu 5 km si 2 litri de benzen ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Al meu a venit cu 3 Km la bord si benzina pe rosu, cred ca vreo 2 litri.
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • #60
                                Nici nu mai stiu cati km avea,dar stiu ca eram ametit de placere si ca era pe roshu
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google