CONQUIZTADOR..joaca cineva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CONQUIZTADOR..joaca cineva?

    m-am inscris de cateva zile, am inceput sa joc si e super..imi place. Pe langa faptul ca mai inveti cate ceva poti sa castigi si premii. Acum va intreb pe voi, ma joaca cineva conquiztador?

  • #2
    am vrut sa ma bag si eu,dar imi cazuse netul si nu am mai jucat,da ii faceam praf pe toti,ca doar sunt un geniu))))))
    Last edited by crististreulea; 24 January 2008, 15:57.
    sigpic
    astra h 1,7 cdTI

    Comment


    • #3
      ma enerveaza jocul. Cica e de cultura generala - Cand a murit George Vulcan?; Cand a castigat reprezentanta Norvegiei titlul de Miss ///// ?; castiga cel care da un raspuns mai apropiat de cel exact si / sau care raspunde mai repede
      eram spectator la urmatoarea Ce dinastie conducea Egiptul in vremea lui Ramses al II lea ... unu raspunde 70, celalalt 45 si castiga ca raspunsul e 19 ... si tot asa
      Logan - siguranta si incredere!

      Comment


      • #4
        interesant jocul

        Comment


        • #5
          io chiar ma mai joc din cand in cand...
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #6
            si eu ma joc, doar ca eu nu am voie sa castig premii ca nha...regulamentul!

            Comment


            • #7
              si eu jucam mai mult la inceput, acum ma cam plictisesc, intrebarile se repeta....
              Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

              Comment


              • #8
                sa va fie rusine cu jocul ala al vostru... de 2 ore nu am mai facut nimic din cauza lui
                Logan KissFM 1.5 dC
                B-79-MEF

                Comment


                • #9
                  Originally posted by florin_bgdn View Post
                  sa va fie rusine cu jocul ala al vostru... de 2 ore nu am mai facut nimic din cauza lui
                  eu vreo 4... am tastat intr-una..certuri cu nevasta, ca imi scoate ea internetul, ca nu mai fac nimic prin casa, pana cand am venit ieri mai devreme de la servici si am gasit-o si pe ea jucandu-se

                  Comment


                  • #10
                    Am jucat si eu intr-o seara, impreuna cu un amic. ) Bateam tot.
                    numar secundele

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google