ce-a zis Nastase ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce-a zis Nastase ...

    S-a intamplat ieri, la News FM, unde a explicat, intr-o maniera neconventionala, de ce nu le pasa reprezentantilor UE de Romania. „Si atunci, baietii astia au spus: „Ba, daca voi nu vreti sa va uitati si la sertarele alea cu bani, foarte bine. Ca noi oricum v-o tragem acolo in Romania, ca v-am trimis Carrefour, Metro, eu stiu ce, va vindem bunuri de larg consum, v-am trimis bancile noastre si va indatorati acolo si deveniti pana la urma sclavii nostri pe o perioada lunga de timp. Ca trebuie sa platiti la fel ca americanii, care sunt foarte liberi, dar sunt de fapt sclavii bancilor, platesc toata viata si de asta nu au curaj sa-si injure sefii, pentru ca daca ii dau afara de la serviciu, raman cu creditul in mana si trebuie sa se sinucida, ca nu mai au ce sa faca, ca daca au luat o nota proasta ca si-au injurat seful nu ii angajeaza nimeni in alta parte”„, a tradus Nastase parerea Bruxelles-ului despre Romania.

    Sursa :http://evz.ro/article.php?artid=338596
    ps:uite ca in topicu ala cu home vs logan nu m-am gandit la treaba cu
    " sa nu-ti injuri sefu"......
    Mai e mult pana departe!

  • #2
    Desi nu il simpatizez deloc trebuie sa recunosc ca are dreptate omul.
    numar secundele

    Comment


    • #3
      iti dai seama ca n-am postat ptr ca mi-ar fi simpatic).....nici ca sa-i intru in gratii)
      Mai e mult pana departe!

      Comment


      • #4
        Precizez ca nici eu nu il simpatizez, dar tipul este foarte destept. Mi-au spus-o mai multe persoane care l-au avut profesor la facultate.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          da, am auzit si eu ca e destept.....plus ca nu prea am auzit de profi universitari sa fie prosti.......nebuni poate, dar prosti nu....plus ca mai e si smecher;)....
          Mai e mult pana departe!

          Comment


          • #6
            Are dreptate si daca vreti sa stiti mai multe,cine sunt cu adevarat cei de la UE va recomand o carte.Nu incerc sa fac nici o reclama,este o editie veche de prin anii 90.Eu am citit-o de 2 ori.Vezi altfel lumea cu evenimentele ei dupa ce o citesti.
            Attached Files
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              Si verso...
              Attached Files
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Nastase, desi nu mi-e drag deloc, e baiat destept. Oricum, il prefer in locul lui Tariceanu.

                Nimic din ce misca in lumea asta nu e la voia intamplarii dar nici nu trebuie sa aberam tot felul de porcarii sau sa credem in Mos Craciun.

                Comment


                • #9
                  merge mintea lu' nea NASTASE.

                  Comment


                  • #10
                    nici eu nul simpatizez dar trebuie sa recunosc ca aici are dreptate,sincer e greu in ziua de azi sa nu ai credite si sa iti poti injura seful
                    ideal e sa fii patron sau pensionar

                    Comment


                    • #11
                      Depinde de patroni si depinde de pensionari
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #12
                        @supercar
                        Pensionar?)......cred ca glumesti.....poate doar de ala de-a lucrat in cadrul armatei, fost securist.......da' aia-s putini cu pensii de cateva zeci de milioane....
                        Mai e mult pana departe!

                        Comment


                        • #13
                          Ai mei au lucrat o viata intrega pe santiere,sunt la pensie si au 10 mil.impreuna.Multumesc lui DUMNEZEU ca sunt sanatosi.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google