Animalele noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Animalele noastre

    Hai sa fie si ceva de bine despre animalutele noastre!

    Eu am un caine, pe care il cheama Bubu, este basset-hound, 2,5 ani si este super nazdravan. Mai am si un motan, pe care il cheama Mishu, este birmanez de padure si are 1 an.

    Uitati si 2 poze cu cainele.
    Attached Files
    Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

  • #2
    Originally posted by CT-24-ALX View Post
    Hai sa fie si ceva de bine despre animalutele noastre!

    Eu am un caine, pe care il cheama Bubu, este basset-hound, 2,5 ani si este super nazdravan. Mai am si un motan, pe care il cheama Mishu, este birmanez de padure si are 1 an.

    Uitati si 2 poze cu cainele.
    Ce tare e. Frumos, sa ai grija de el. Am avut si eu un cutu, un lup, care insa a dat ortu popii.....de batranete

    nu mai cita postul anterior. considera-l un avertisment
    Last edited by crististreulea; 11 February 2008, 18:26.
    Logan Ambition 1.6 8V

    Comment


    • #3
      misto cutu....eu am o broscuta testoasa...care o tin la prietena mea...(e greu de intretinut )...2 poze

      si am avut si 2 catei un ciobanesc german si un cocker spaniel ...dar au murit...de batranete
      Attached Files
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #4
        Eu am una bucata papagal perus alb cu albastru. E un dobitoc si jumate. Nu am poze deocamdata.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          4 perusi care sunt ai logodnicei si pestisori care sunt ai mei, sunt pasionat de acvaristica de cand eram mic.
          Am avut mai multe animale de casa si de pe langa casa cand eram mic ... pisica, broscute testoase, salamandra, pui de gaina si de rata(astia pana cresteau putin si apoi la tara cu ei),iepure ...
          sigpic
          Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

          Comment


          • #6
            Monstruletzu` din camera mea


            DSC01117.JPG

            DSC02701.JPG
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by iooon_cug View Post
              misto cutu....eu am o broscuta testoasa...care o tin la prietena mea...(e greu de intretinut )
              Pe mine ma bate gandul sa iau o broscuta testoasa si sa i-o dau prietenei mele sa aiba grija de ea. Am asta in cap de mai demult. De ce spui ca e asa de greu de intretinut? Ca sa stiu la ce sa ma astept. Mersi.
              In tara momentan.

              Comment


              • #8
                al meu catel .. mai am unu negru
                Attached Files
                Its just a car ...

                Comment


                • #9
                  Originally posted by CosTin87SIE View Post
                  Pe mine ma bate gandul sa iau o broscuta testoasa si sa i-o dau prietenei mele sa aiba grija de ea. Am asta in cap de mai demult. De ce spui ca e asa de greu de intretinut? Ca sa stiu la ce sa ma astept. Mersi.
                  si eu aceeasi miscare am facut...i-am cumparat-o prietenei mele...
                  iti trebuie timp....daca ai bol mic cum am eu..se vede in poza trebuie sa ii schimbi apa zilnic...daca ai un acvariu mai mare cel mult o saptamana...asta in cazul in care ai fel de fel de "scoici" de purificat apa si "motorase" de fac bule pe acolo...ca daca nu o sa arate naspa...plus ca acvariul trebuie spalat bine se depune un fel de mucus pe el si da ca nu il speli bine cand pui apa curata se face la loc.......si inca ceva daca o lasi pe uscat noaptea...ceea ce e recomandat sa faci din cand in cand zgaraie vasul de iti vine sa o arunci pe geam...asta se intampla dimineata pe la 6-30 a mea asa face mereu la ora asta cel tarziu 7 se4 trezeste si incepe sa umble..deci e greu....
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • #10
                    asta este maidaneza mea cea rasfatata:
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      Si poza cu motanu.
                      Attached Files
                      Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                      Comment


                      • #12
                        am avut un pui de lup vreo 3-4 luni pana cand a inceput sa ia proportii si l`au expediat la tara ai mei..

                        Comment


                        • #13
                          Eu prefer pisicile...negre cu ochi verzi si bineinteles cifra 13,care este favorita mea.
                          Acum am(mai bine zis pustiul meu)2 perusi si un hamster.Ii tin la ai mei.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            @D-FENS: Hamster am vrut sa imi iau si eu, dar am auzit ca miroase urat. Este adevarat?
                            Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                            Comment


                            • #15
                              Cainele meu..il am de cand era cat un pumn.
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google