Animalele noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    dami in pm adresa unde sa iti trimit ca sant multe sfaturi utile
    sigpic

    Comment


    • #92
      Originally posted by ReBe View Post
      Inca cateva poze cu Lara mea
      ce ochi arete hipnotizeaza

      pisoii mei
      Attached Files

      Comment


      • #93
        el este Tomi

        Vi-l prezint cu mare drag pe Tomi. Este membru al familiei de 9 luni.
        Attached Files

        Comment


        • #94
          A crescut Tomitza.Ai grija de el Mirciulica.

          Comment


          • #95
            eu vroiam un topic asemanator pt LCB
            sigpic

            Comment


            • #96
              Am si eu asa un pittbull de 7 ani Sara care din pacate este la tara din neputinta de a o duce afara...fiind foarte ascultatoare raspundea la orice comanda dar cand ieseam afara cu ea daca se uita cineva la mine sau la ea era jale...si al doilea catel Linda un teckel de 5 ani
              Attached Files

              Comment


              • #97
                @DYA91 ce frumos e sobolanul tau supraponderal (teckel-ul) , si eu sunt foarte mare iubitor de animale, am in fata blocului mai multe animale de companie (boschetare) decat pe tot forumul...

                Comment


                • #98
                  Eu am 2 caini,un cocker de 11 ani si un maidan de 10 juma'.Amandoi au fost abandonati de altii,luati de mine...cockerul avea 3 ani,celalalt 2 saptamani.Se numesc Ally si Rocco.
                  Si mai am o asociatie de protectie a animalelor,care se lupta constant cu indiferenta oamenilor si lipsa de fonduri...din pacate...
                  Attached Files

                  Comment


                  • #99
                    uitati si teroristul meu ) il cheama kiry si are 2,5 ani....mai am doua bishonite care sunt de fapt ale parintilor
                    Attached Files

                    Comment


                    • fain papagalu
                      eu vreau sa mai achizitionez un canar, si am 2 testoase mici de florida
                      sigpic

                      Comment


                      • Am auzit ca testoasele canta foarte frumos dimineata! Mai nou prietenii mei necuvantatori sunt un paianjen (aparut intr-un colt) si un gandac de bucatarie (pe care l-am omorat... din greseala).

                        Comment


                        • Originally posted by boris View Post
                          am 2 testoase mici de florida
                          am de vreo 10 ani o testoasa de pamant de Turnu severin. acum hiberneaza, dar simte imediat o schimbare la vreme. cand se face mai cald, iese din hibernare si mai rumega ceva...
                          sigpic

                          Comment


                          • Am avut o pisica "maidaneza" vreme de 12 ani. A murit de batranete.
                            http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

                            Comment


                            • am si eu 2 lupi si 3 pisici dar la Campina si culmea, dorm impreuna, asa au crescut toti de mici si acum stau, mananca, se joaca si dorm impreuna. Sunt dulci dar sa ai si loc unde sa-i tii.
                              lipsa text

                              Comment


                              • Iata si broscutele mele testoase. Prima pereche e Bubu si Norocel pe care ii am de 8 ani, de cand erau mici cat o moneda de 50 de bani, iar cea de-a doua pereche e Romeo si Julieta pe care i-am primit cand erau deja mai marisori de la cineva care s-a plictisit de ei. In fiecare dimineata la 6:30 - 7:00 incep sa bata apa cu labele asa ca nu prea pot dormi pana nu ma duc sa ii linistesc si eventual sa le dau de mancare, asa ca nu am nevoie de ceas sa ma trezeasca dimineata

                                Le place sa se uite la TV si fac o galagie infernala daca vad alte testoase la TV (testat de cateva ori cand aratau testoase pe Animal Planet) si se impaca bine si cu muzica.
                                Am reusit sa ii dresez ca atunci cand le schimb apa sa ma lase sa ii consult ca nu cumva sa aiba ceva. Astfel nu au treaba daca le iau labutele si le examinez mai de aproape plus ca le place la nebunie cand le mangai pe cap.
                                Attached Files
                                Last edited by MAVERICK_SS; 7 February 2010, 19:59.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google