Animalele noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am o pisica(e a mamei mele) o cheama ZuZa(nu ma intrebati) si 3 broaste testoase.
    Attached Files
    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

    Comment


    • #17
      @Struke: mi se pare mie, sau pisica ta e tot birmaneza la fel ca si a mea?
      Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

      Comment


      • #18
        Dap e birmaneza!
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • #19
          am pesti, 3 caras, 2 ventuze, un melc, 4 sanitari, ceva sanitar monstru si urit si o planta la care-i pling de mila, o nenorocesc astia.
          unii imi stiu deja cateii, asta in caz ca nu stiai
          pisici nu, ca n-am cum. ciini le folosesc pe post de guma de mestecat, cum isi pierde gustul, nu le mai trebe
          Attached Files
          Last edited by crististreulea; 12 February 2008, 23:31.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #20
            fuck ai imbatat cainele nebunule
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #21
              Originally posted by CT-24-ALX View Post
              @D-FENS: Hamster am vrut sa imi iau si eu, dar am auzit ca miroase urat. Este adevarat?
              Daca ii schimbi regulat talashul nu miroase,a nu se confunda cu porcii de guineea care sunt mult mai mari.
              Eu sunt la al 2-lea hamster,de dragul lui ala mic al meu,eu nu ma omor dupa ei...prefer pisicile.Cele care le-am vazut aici imi plac mult.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #22
                doamne esti plecat de`acasa nea cristi ..rau de tot..cum sa imbeti ma cainele?

                Comment


                • #23
                  si io am o pisicuta birmaneza o cheama Pusi si are vreo 5 anisori si doarme cat poate de mult, e foarte nasol daca o deranjezi...
                  Attached Files
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #24
                    In seara asta m-am pus si m-am tinut de promisiune adica i-am cumparat o broscuta asupritoarei mele. Sper sa nu fie chiar asa de greu de intretinut cum mi-a spus iooon_cug . I-am luat-o ca si cadou de Valentine`s day. :P
                    Attached Files
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • #25
                      cu una nu o sa ai probleme,daca ii schimbi apa regulat,mancare buna(unele mancaruri se topesc in apa) etc.
                      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                      Comment


                      • #26
                        Eu i-am luat iubitei mele un acvariu...nu e mare are 10 L dar e deajuns pentru ea...deocamdata nu i-am luat dacat 4 guppy...oricum e frumos tare

                        Comment


                        • #27
                          animalutele mele:

                          am 6 perusi si un acvariu cu 2carasei,3gupy si un sanitar;am poze numai cu perusii,deocamdata-am sa pun si cu acvariul mai tarziu:
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by RADU_LYN View Post
                            Eu i-am luat iubitei mele un acvariu...nu e mare are 10 L dar e deajuns pentru ea...deocamdata nu i-am luat dacat 4 guppy...oricum e frumos tare
                            Mi-am schimbat acvariu cu unul de 60 de litri facut de mine
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Hai sa va prezint si eu animalul meu,mai bine zis motanul meu!
                              Il cheama Max,are 3 ani si doarme de nu mai poate,doarme pe unde apuca),si e foarte jucaus!
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Sa pun si eu niste poze cu motanu meu e un birmanez de 7 ani si bautor de cafea
                                Attached Files
                                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google