Hobbies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hobbies

    Nu am gasit nimic legat de hobby-urile fiecaruia... bineinteles, primul dintre ele e Loganu` din dotare asta e clar, dar sunt sigur ca toti ceilalti, pe langa condus, imbunatatit, infrumusetat, reparat, etc, etc, masina, mai fac si altceva. Poate unii sunt ingineri, profesori, elevi, studenti, muncitori, dar in-afara de asta mai fac si altceva, nu?
    Eu sunt pasionmat de tras de fiare de prin 2001.... mi-am luat acasa fiare, bara, gantere, sa economisesc timp si bani, si merge bine. Din pacate nu am norocul sa fac exact asa cum imi doresc (adica alimentatia, odihna corespunzatoare), dar sunt mandru de mine ca ma tin de treaba!
    Voi?
    Astept raspunsuri, poate pasionati ca si mine de fiare, poate schimbam programe de antrenament, sfaturi, etc! ;)
    1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

  • #2
    misto pasiunea ta,poate il convingi si pe sonykel

    Comment


    • #3
      Originally posted by SUPERCAR View Post
      misto pasiunea ta,poate il convingi si pe sonykel
      faza "naspa" la hobby-ul asta este ca daca nu te tii de treaba, zi de zi, sau cum ai programul, degeaba faci, nu vei vedea rezultate... nu merge aici ca daca azi nu am chef, fac maine si pt azi, sau poimaine, ca organismul nu stie asta, el tre sa munceasca, sa se hraneasca, sa se odihneasca, intr-un anume ritm...
      pot sa ii dau sfaturi! bineinteles, din cunostintele cumulate de-al ungul timpului, pt ca nu am studii in domeniu... doar experienta!
      1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

      Comment


      • #4
        Ale mele sunt fotbalul, filmele, plimbartul aiurea, cu sau fara golan....si statul pe site-ul asta
        Logan Ambition 1.6 8V

        Comment


        • #5
          masini jocuri in disperare si plimbari

          Comment


          • #6
            Originally posted by blanarucristi View Post
            Ale mele sunt fotbalul, filmele, plimbartul aiurea, cu sau fara golan....si statul pe site-ul asta
            eu tre sa recunosc ca n-am nici o treaba cu fotbalul, nu am mai jucat de ani de zile; in schimb, cand eram mai tanar jucam tenis cu piciorul si eram de neinvins! poate si acum as fi, dar nu stiu, ca nu am mai jucat!
            si mie imi plac filmele, mai ales comediile, si plimbatul aiurea, iar daca plimbatul asta e si la munte, atunci e perfect!
            si inca ceva: NU SUNT LEGAT, DEPENDENT DE MASINA!!! de multe ori prefer sa merg pe jos undeva daca se poate, nu pun fundul in masina sa merg si la paine...
            1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

            Comment


            • #7
              masini..calculatoare .. a da .. si am si porumbei ..
              Its just a car ...

              Comment


              • #8
                femeile nu`s pasiunea nimanui ?

                Comment


                • #9
                  Originally posted by raduprov View Post
                  masini..calculatoare .. a da .. si am si porumbei ..
                  super-fain! cred ca esti o raritate printre noi! daca as sta la casa, cu siguranta as avea si eu si porumbei, si caine, si pisica, si gaini, tot ce as putea tine, iepuri!
                  tatei ii plac porumbei, avea o gasca cand era tanar!
                  1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by andrrei_ro View Post
                    femeile nu`s pasiunea nimanui ?
                    cred ca aici depinde de varsta fiecaruia, mai tanar sau insurat deja!
                    1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                    Comment


                    • #11
                      Logan, fotografie, loganclub, fotbal american mai nou, fotbal normal cand se iveste cu colegii de la munca, logan club din nou, tv-ul...si ... ejobs-ul ;))
                      Am uitat cumva sa mentionez logan club ?
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • #12
                        auziti ma daca nu facei topic cu pool... nu ma apuc de tras fiare ce atata slabit ce vrei sa ma sufle vantu de pe strada...
                        eu ca passiuni am multe si nici una bine dezvoltat: electronica , acvaristica , fotografie(am un canon s3is powershot) , masinile (driftingu) si cam atat

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          sa ma bag si eu in discuite pasiunile mele sunt pc-up masinile tenisul fortbalul plimbarile cu bicicleta insa lucrul care ma relaxeseaza e condusul loganului

                          Comment


                          • #14
                            asa, pai sa zic si eu: drumetie, "pesterit" (daca as zice speologie i-as jigni pe cei care chiar fac asta profesionist), motorsport, muzica...electronica auto/automatizari...de femei om vedea mai incolo
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #15
                              ce mai seba nu teai hotarat?
                              barbat sau femeie?

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google