Hobbies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Printre multe altele (unele de mult uitate), pasiunile de suflet sunt:
    - montan bike-ul (in ultima vreme mai rar pe la munte din cauza timpului si a burtii mereu in crestere)
    - fotografia
    - drumetiile

    Cu cea galbena 25.205 km (la pensie - se odihneste in garaj dupa o RC serioasa in vara), cu cea argintie cca. 13.000 si inca mai merge fara capitala. (pozele sunt facute in acelasi loc la distanta de exact 1 an)
    Attached Files
    Last edited by sorinj; 29 September 2008, 23:06.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • #32
      Fotografia (in dezvoltare; nivel curent - 0), Lara (my dog), PC (Forum LoganClub - creeaza intr-adevar dependenta, programe pt toate domeniile, Google si Sims cateodata de plictiseala), multe filme (mai putin in ultima vreme), TVul (cand prind cate ceva interesant) si mai nou masinile (mi-au placut din totdeauna dar abia acum am inceput sa le "inteleg" - asta pt ca mai am cateva luni pana sa dau de permis). A, si intalnirile LoganClub, la care e Bolo atat de binevoitor incat sa ma duca si sa ma si suporte . In concluzie: sedentarism.
      Last edited by ReBe; 30 September 2008, 00:40.
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • #33
        ...In prezent: forumul,netul,serviciu' as putea spune(cam ciudat nu?...Eee sunt sef,si cui nu ii place sa faca pe sefu'?),pescuitul mai rar daca am cu cine...

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google