Placa Captura Video

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Placa Captura Video

    Am o placa de captura un model DAZZLE PINNACLE STUDIO QS VERSION 10 WW . cumparata pentru o camera video mini DV . softul placii de captura o fost prooiectat sa functioneze pe windows xp . eu am trecut la windows 7 si cand am inceput sa incarc programale implicit softul placii de captura ( cele doua cd ) windows 7 spune ca acest program nu este compatibil cu el . totul este corect am intrat pe www pinnacle . pi_da masii si este o problema nu apare nimic pentru windows 7 ci doar pentru vista , cum multa engleza nu stiu ce mama dr_cu sa dau jos de acolo ca sa vad daca merge pentru placa mea .
    cristi tu ai spus de firewal 1394 parca , asta a mea nu are sau ce , unde gasesc o asemea placa , windows 7 il vede si pala
    intreb pentru ca a mea nevasta a inceput sa faca ca trenu ca m-a mancat in c_r sa schimb windowsu si ....... si ea nu mai poate da jos filmele de pe mini dv
    va rog sa ma ajutati ca deja am albit .
    Attached Files

  • #2
    windows 7 e destept, poti sa dai un update de pe net si daca ai noroc gaseste driverul potrivit pentru ce ai tu nevoie
    sigpic
    Experienta in asigurari de peste 5 ani.

    Comment


    • #3
      da dar pentru windows trebuie licenta si asta costa bani , eu am doar windowsu si daca fac updet apare programu ala de verificare care face pe nebunu cu calculatoru.

      Comment


      • #4
        dai Manage pe My Computer, Device Manager, click dreapta de obiectivul tau si dai update ( de pe net )
        sigpic
        Experienta in asigurari de peste 5 ani.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google