independenta kosovo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    sua...? fmm lor de banditi, ca s-au grabit primii sa le recunoasca independenta...
    scuzati, dar noi astia din s-v tarii avem ceva afinitati cu sarbii (adica ii sustinem si ii consideram un exemplu; reciproca e si ea adevarata).
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #17
      rocri nu ai ghicit.
      in afara de crom mai e ceva acolo mai rar, pt. industria spatiala si armata e necesar, un analist politic aspus-o in timpul razboiului, atunci au vrut sa taie accesul rusiei la mina respectiva.

      Comment


      • #18
        Originally posted by gabriel View Post
        ar mai fi o problema acolo care s-a spus in timpul razboiului, kosovo asta sta pe un munte si sub muntele asta este o mina cu un minereu rar (mea culpa nu mai stiu despre ce minereu e vorba), acum ghiciti voi cine are nevoie de acest minereu si sirbii nu vroiau sa la vinda.
        titan, fratilor, kosovo sta pe un munte de titan...

        Comment


        • #19
          Si cine se da cu racheta prin cosmos? Congo? Sudan? Etiopia? Cine ghiceste primeste premiu un weeek-end la statiunea de vacanta de pe Marte!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #20
            De fiecare data la mijloc sunt interese oculte!De cand a inceput "Razboiul Libertatii" dus de USA in IRAQ , au murit aproape 7000 de copii, halal libertate...in fiecare zi in lume mor circa 26.000 de copii datorita intereselor oculte in special...si asta doar la "prima mana"!Care sunteti mai documentati despre Grupul Bilderberg, Iluminatti, OTO si alte societati secrete...aveti ceva habar despre ce vorbesc!Nu va mai uitati in gura crainicilor TV ca nu fac altceva decat sa repete ce le zic AIA MARI!Defapt unul din sitemele care sunt controlate puternic de societatile secrete este mass media!Nu sunt offtopic...are legatura puternica cu Kosovo pt. ca este un exemplu puternic de manipulare a maselor!Interesele sunt cu totul altele...si intradevar...si ceva minereuri dar nu numai!
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #21
              Daca la ghicitoarea lui Gabriel nu am ghicit i-a sa vad daca ghiciti voi raspunsul l-a alta:
              Ce minister din Bagdad este pazit ca ochii din cap de armata SUA si nu a fost devastat nici macar o data?
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #22
                e minister sau ambasada chinei? asta dupa ce au "gresit" americanii si-au lovit o data ambasada chinei, stiu ca o pazesc ca pe butelie raspunsul doi: ambasada rusiei
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #23
                  Vad ca e subiect de ghicitori acum!haha!...mai uite una : De ce a devenit brusc Afganistanul o sursa asa de importanta de droguri?Cand juma' din armata SUA e acolo????
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #24
                    Seba am spus minister nu ambasada. Si incepe cu "pe" si se termina cu "trol". Daca va gandeati la ministerul educatiei nu ati ghicit.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #25
                      Prin anii 30si...,erau majoritari sarbii;Tito le-a oferit un adapost albanezilor care se refugiau din cauza saraciei,greutatilor din Albania-acum ei uita asta si pleaca cu teritoriu cu tot;nu-i cinstit!(istoric vorbind).

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google