Ce masina va doriti dupa logan?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by renesis24 View Post
    Fiat sedici sau nissan quashquai... Una din astea 2... Probabil ca la anu' o sa trebuiasca sa mai platesc inca un loc de parcare
    sorry ca ma autocitez... Dar probabil nu o sa ajung acolo... Pentru ca nu o sa am destula rabdare... Probabil ca urmatoarea masina va fi mai mult ca sigur un logan pick-up .... Dupa care imbunatatiri... ...Am niste idei pe care sper sa le pun in aplicare referitor la modificarile pe care i le poti aduce pick-up'ului.... Asta in afara de chiptuning....
    Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
    sigpic

    Comment


    • Cum deja am schimbat brand-ul, trecand pe SEAT, doresc sa-l schimb si pe acesta in 2-3 ani cu un BMW seria 3.
      LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
      CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

      Comment


      • Tot un logan sau as mai strange cevb bani pentru un clio 3

        Comment


        • Nu am mari pretentii de la o masina...deci probabil tot un logan nou(sau ceva din gama Dacia) cu ceva in plus

          Comment


          • tot logan dar KissFM 1.5dci 85cp... preferabil gri ca nu se vad asa de tare zgarieturile ca pe asta rosie

            Comment


            • Regret sa-ti spun dar Kiss doar SH mai poti sa cumperi.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Asta nu-i o veste prea buna... Poate ma inteleg cu Keanurev ca tot zicea ca vrea s-o vanda... asta daca nu o prajeste pana o sa am eu banii... adica peste multi ani )

                Comment


                • eu daca as avea bani s.a.m.d. mi-as lua un Leon... e visul meu o astfel de masina, dar daca nu voi avea suficienti, poate un Accent.
                  Dar asta va fi peste cel putin 5 ani, ptr ca nu am ganduri sa o schimb acum...
                  Better late than never, but never better late

                  Comment


                  • sper sa o schimb cu noua octavia...

                    Comment


                    • Originally posted by c0de View Post
                      Asta nu-i o veste prea buna... Poate ma inteleg cu Keanurev ca tot zicea ca vrea s-o vanda... asta daca nu o prajeste pana o sa am eu banii... adica peste multi ani )
                      Masina lui Keanurev s-a vandut acum o saptamana la dan_sparco. Si era 1.5dci 70cp.
                      2004 Dacia Logan 1.4MPi
                      2006 Dacia Logan 1.5dCi
                      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                      Comment


                      • imi plac masinile mari, desi nu ma incadrez in sablonul ala cu "barbati cu pute mici-masini mari" :P .
                        dar la categoriile mele e firesc sa prefer o masina mai inalta, mai serioasa.

                        deci, la nivel de vise ar fi:
                        un GMC
                        http://www.zcars.com.au/images/gmc-denali-xt1.jpg
                        http://www.autospies.com/images/user..._hybrid_LA.jpg
                        http://www.seriouswheels.com/pics-20...-1920x1440.jpg
                        sau
                        un
                        chevrolet avanche
                        http://www.autobytel.com/images/2007...alanche_11.jpg

                        porsche cayenne turbo s 550

                        mai mici ar fi:
                        un dodge
                        chevrolet camarro


                        mai realist:
                        un vw golf de 2 litri

                        EDIT

                        frate, acu am vazut ca pe pagina 1 ziceti la aceiasi bani....
                        pai cand am vazut titlul "ce masina va DORITI pai am zis ca la capitolul dorinte macar sa nu am interdictii si am raspuns ca atare".

                        daca e vb la aceiasi bani sau mai putin ... pai un bmw tare la mana a doua din germania.

                        erata
                        chevrolet avalanche

                        ____________

                        sau un mustang frate.
                        am vazut unul cu vreo 450 de cai si un aspect...
                        Last edited by toba; 9 January 2009, 12:33. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google