xenoane logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • xenoane logan

    Kit H4 HID bixenon 55w made in China direct de la producator cu tot cu transport (TNT) undeva la 4 mil. + comisionul la plata prin Westen union sau cum s-o scrie ;)
    Cu cat sunt mai multe comenzi cu atat pretul scade
    :popa:

  • #2
    Originally posted by bagheera View Post
    Kit H4 HID bixenon 55w made in China direct de la producator cu tot cu transport (TNT) undeva la 4 mil. + comisionul la plata prin Westen union sau cum s-o scrie ;)
    Cu cat sunt mai multe comenzi cu atat pretul scade
    eu zic sa stai potolit cu cumparatu prin western union ca sunt o gramada de tepe.s-ar putea sa iti trimita un chibrit in cutie sau poate nici ala.pt 500 de mii faci afaceri riscante? stii vorba: ce-i in mana nu i minciuna
    Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

    Comment


    • #3
      Tocmai azi i-a venit comanda unui coleg de-al meu ... si-a luat pentru proiectoare si e super incantat
      :popa:

      Comment


      • #4
        poze ceva ???? merg pe farurile normal sau trebuie sa ai Angel Eyes ??
        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

        Comment


        • #5
          h4 pentru faruri normale,h1 pentru alea angel eyes...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Nu sunt singurul care face comanda ... Deja mi-au venit kiiturile ... Super marfa ;)
            Last edited by bagheera; 20 October 2008, 18:39. Reason: greseala de ortografie am avut tastatura in lb.rom ;)
            :popa:

            Comment


            • #7
              55w, o sa ai faruri pt iluminarea unui stadion.

              Comment


              • #8
                Si a locului in care rar-ul iti va zbura talonul pt xenon in faruri clare fara lupa
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #9
                  Unde pot citi si eu treaba asta cu bixenon in faruri fara lupa este o contraventie ?
                  :popa:

                  Comment


                  • #10
                    Montarea unor alte dispozitive de iluminare decat cele cu care a dotat producatorul masina este contraventie...Lafel si cu folia...Talonu, amenda, si puncte ... E destul de grav, dar a 2`a zis pui becurile stock, iti da talonu...Si aia e

                    Comment


                    • #11
                      Aha am inteles .. Este cu dus si intors, eu nu cred ca este vreo problema, atata timp cat nu am alte alte dispozitive adica faruri in + sau proiectoare etc etc asa poate sa zica si de becul de la plafoniera ca este albastru sau cele de pozitie ca sunt cu leduri ... )
                      :popa:

                      Comment


                      • #12
                        Am deja 1 an de cand sunt montate si nu am avut nici un fel de problema cu militia mai ales ca am si proiectoare xenon de 3000k sa vezi lumina ... pozitia si toate becurile care sunt acelasi tip sunt schimbate cu smd-uri inclusiv semnalizarile din aripa se vad putin albastrui dar sunt in ton cu farurile ;)
                        :popa:

                        Comment


                        • #13
                          1.spuneti-mi si mie dak imi pun o inst xenon + halogen se merita ? sau bixenon?
                          2. La cat timp se arde un bec cu xenon ?
                          3. Cand te opreste politia ce faci?
                          4. si ce instalatie imi recomandati? la un pret rezonabil 300-350 lei
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • #14
                            sa nu faci prostia sa iei prostioare de alea gen xenon plus halogen pe acelasi bec, bixenon sau nimic

                            Comment


                            • #15
                              --------------------------------------------------------------------------------
                              sa nu faci prostia sa iei prostioare de alea gen xenon plus halogen pe acelasi bec, bixenon sau nimic
                              de ce ?

                              chiar vad bine xenoanele pe farurile stock,? ca ma gandesc sa imi iau un kit bixenon
                              ma gandesc ca dupa ce fac investia, sa lumineze ca cele stock ...asa am auzit ca se intampla pe farurile stock
                              Last edited by Dany_DNY; 11 January 2010, 18:18. Reason: Automerged Doublepost
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google