"coada De Rechin" - Problema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "coada De Rechin" - Problema

    Am dat jos de pe logan ornamentul "coada de rechin".In locul acela a ramas o pata de la lipiciul ei. Pot sa o sterg cu spirt?Ataca cumva vopseaua? Dati-mi va rog o solutie, pentru ca pur si simplu ma dispera pata aia.E inestetica rau.
    Mersii frumos.

  • #2
    Alcoolul nu ar trebui sa atace vopseaua. Poti incerca si cu benzina, dar sa nu insisti prea mult daca nu se ia.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #3
      Poti sa dai cu spirt pana maine k nu prea se ia.
      Cel mai bine ii dai cu bezina,dar sa nu dai cu diluant k se inmoaie vopseaua !.

      Comment


      • #4
        Inmoi o cirpa in benzina si pui 2-3 minute peste acel loc dupa care inmoi din nou cirpa in benzina si freci pe o suprafata mai mare.
        sa ai grija sa nu curga benzina pe chederul de la luneta si sa nu ai praf cind incepi sa freci

        sper ca citesti prima data tot postul si dupaia executi
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          Sau incerci cu un detergent mai puternic, pentru indepartarea petelor intarite de pe diverse suprafete.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Mersii pentru sfaturi.Am sa incerc.

            Comment


            • #7
              Of de ce te-a papat cu coada aia de rechinas ? .Pata aceia nu iese nici la jet ? Posibil ca pata sa fie chiar acel lipici care ala ar fi trebuit sa iasa la jet apa.Zic si eu daca spun o tampenie sa ma iertati dar pata nu iese la un polish ceva ? Numai bine la toata lumea si sa aveti grija de voi
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • #8
                Si eu ma gandisem la polish, dar s-ar putea sa nu iasa, oricum, merita incercat.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  O spal numai la spalatorie si chiar le-am zis celor de la spalatorie sa insiste pe pata aia,dar tot nu se ia

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google