Logan Cu Volan Pe Dreapta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Cu Volan Pe Dreapta

    Dupa cum arata loganul facut pt Anglia cred ca francezii au boala pe englezi........macar jantele alea puteau sa le puna de aliaj.....
    Attached Files
    ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

  • #2
    Mi se pare mie sau bordu ii crem ?
    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

    Comment


    • #3
      Probabil e facut pentru INDIA. Acolo se circula tot pe stanga si chiar avem un membru pe forum din India al carui Logan are volan pe dreapta.

      Comment


      • #4
        Marfa!

        Frate am ajuns sa furam si noi cum faceau astia batrani de pe daciile de export ,care aveau care mai de care imbunatatiri:Radiatoare....etc.
        Intereseanta culoare bordului.Am eu impresia sau si usile sunt tot in culoarea bordului?

        Nu o sa inteleg niciodata cum au putut oamenii astia sa faca bordul intr-o culoare si fetele la usi in alta.............
        EX : + =

        Comment


        • #5
          Da...vad ca asta este primul model...nu are urechea aia la portbagaj...aiurea

          Comment


          • #6
            Da....bordul e crem......si fetzele de usi la fel.......dar in rest e penibil.....spoiler-ul fatza ce e de el...dar nici ala nu e vopsit......
            ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

            Comment


            • #7
              Originally posted by iuli81 View Post
              Probabil e facut pentru INDIA. Acolo se circula tot pe stanga si chiar avem un membru pe forum din India al carui Logan are volan pe dreapta.
              pe site-ul unde am gasit pozele scria ceva de anglia.......de aia am zis-o cu englezii.......acum cine stie?.....
              ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

              Comment


              • #8
                Baieti... nu va ambalati... nici la Prestige-ul romanesc nu sunt de o culoare. E alta noanta de negru intre bord si usi iar plasticele de pe la centuri si de pe stalpi sunt alea gri deschis. Asta mi s-a parut si mie de kkt cand mi-a venit masina

                Comment


                • #9
                  Pai una dintre legaturi este ca India a fost sub dominatie engleza foarte multa vreme. De aceea se si circula pe dreapta.

                  ***asa ma, stergeti posturile dupa ce le-ati pus o data.

                  Comment


                  • #10
                    La prestige-ul DCI cred ca sunt asa....ca eu m-am uitat intr-un 1,6 16 V si nu am vazut diferenta de culori in interior....sau poate stau eu prost cu vederea
                    ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                    Comment


                    • #11
                      Probabil arata asa si e cheala ca sa-si permita toti indienii sa-si schimbe bicicletele......))))
                      ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                      Comment


                      • #12
                        Masina daca nu ma insel are numere de franta.....iar la culoarea interiorului la noi exista si la prestige o mica diferenta intre nuante...doar ca nu se observa foarte tare....si mie imi place bordul crem...
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by iooon_cug View Post
                          Masina daca nu ma insel are numere de franta.....iar la culoarea interiorului la noi exista si la prestige o mica diferenta intre nuante...doar ca nu se observa foarte tare....si mie imi place bordul crem...
                          Are numere de Franta,pentru ca e facuta in Franta

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by RADU_LYN View Post
                            Are numere de Franta,pentru ca e facuta in Franta:CuriousPC:
                            ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                            Comment


                            • #15
                              Masina e in Anglia, pozele sunt vechi, de vreo 2 ani.
                              Si da, masina are interior gri (aproape identic cu Megane) si volan de Megane, cu claxon pe volan si coloana de directie reglabila in inaltime si in profunzime.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google